Plastigo pokaże wtryskarki w stolicy Moraw

Plastigo pokaże wtryskarki…
Firma Plastigo, dystrybutor wtryskarek działający na rodzimym rynku od 13 lat, zamierza rozszerzyć działalność o obsługę rynku czeskiego i słowackiego.

- W Plastigo wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego stale sięgamy po nowe rozwiązania i realizujemy pionierskie inicjatywy - mówi Jerzy Dądela, dyrektor Plastigo. - Szerokie spektrum zadowolonych klientów w Polsce pozwala nam stale rozszerzać naszą działalność i współpracować efektywnie również na rynkach zagranicznych. Teraz chcielibyśmy zaoferować kompleksowe zaopatrzenie przetwórcom na rynku Czech i Słowacji.

Ekspansja za południową granicę związana jest z planami rozwoju reprezentowanej przez Plastigo marki Borche. Chiński producent wtryskarek po raz pierwszy pokaże swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Maszynowych MSV, które odbędą się w dn. 7-11 października w Brnie. Plastigo zaprezentuje na swoim stoisku wtryskarkę BS 80 jako bazę kompletnej linii produkcyjnej.

- Widzimy spory potencjał w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych Czech i Słowacji - mówi Dądela. - Jesteśmy przekonani, że pojawienie się oferty marki Borche w tych krajach zwiększy nasze możliwości sprzedażowe, ale - co równie ważne - pozwoli nam zbudować zupełnie nową gałąź naszej działalności.

Podczas targów MSV Plastigo przedstawi swoją ofertę na stoisku 66 w hali G1.

Borche


Czytaj więcej: Wtryskarki 536 Targi 1029

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81