Podsumowanie targów SyMas i Maintenance

Podsumowanie targów SyMas…
W Krakowie w październiku już po raz trzeci odbyły się targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs SyMas. Po raz drugi towarzyszyły im targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji easyFairs Maintenance.

Podczas targów swoje produkty i usługi na 75 stoiskach zaprezentowało 88 wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Obecność firm z takich państw jak Finlandia, Dania, Włochy, Szwajcaria, Niemcy, Belgia, Francja, Rumunia, Czechy, Słowenia nadała targom międzynarodowego charakteru.

Wśród bogatej oferty prezentowanej przez wystawców nie zabrakło urządzeń weryfikujących, filtrujących, separujących, transportujących, aparatury kontrolno-pomiarowej, a także rozwiązań obejmujących konserwację maszyn i urządzeń, automatykę, robotykę czy mechanikę. Dzięki organizacji targów SyMas oraz targów Maintenance w tym samym miejscu i czasie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mogli w pełni skorzystać z efektu synergii.

- Goście targowi to osoby podejmujące kluczowe decyzje w przedsiębiorstwach, a przez to mające wpływ na kwestie związane z zakupem nowego sprzętu czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Na targach obecni byli zarówno właściciele i prezesi zakładów, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych – tłumaczy Małgorzata Trzebuniak z biura organizatora easyFairs Poland.

Symas 2011


Jak pokazują wyniki ankiet przeprowadzonych wśród gości targowych, zdecydowana większość, bo ponad 70 proc. ankietowanych oceniło pozytywnie ofertę prezentowaną na targach. Ze sporym uznaniem spotkał się zarówno dobór wystawców, jak również prezentowane przez nich urządzenia.

Organizatorów cieszył również fakt docenienia przez zwiedzających i wystawców estetycznej zabudowy stoisk, dobrej organizacji i profesjonalnej obsługi, a przede wszystkim atmosfery panującej na targach.

- Poprzez ściśle branżowy charakter targi odwiedzili wyłącznie specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu. Znacząco ułatwiło to nawiązywanie kontaktów, a w przyszłości zapewne przełoży się na wiele zrealizowanych kontraktów - dodaje Małgorzata Trzebuniak.

Z uznaniem ze strony wystawców i gości targowych spotkały się też seminaria i konferencje przewidziane w programie towarzyszącym targom. Oprócz wpisanych w koncepcję easyFairs branżowych seminariów learnShops odbyło się również Międzynarodowe Seminarium Index - Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych Atex organizowane przez firmę Tessa Wolff i Synowie oraz seminarium organizowane przez firmę Humac: Energia – Media - Utrzymanie Ruchu: „Diagnostyka - Bezpieczeństwo - Systemy informatyczne zysk energetyczny w utrzymaniu ruchu”.

Swoje maszyny i urządzenia prezentowały firmy z następujących branż

Swoje maszyny i urządzenia prezentowały firmy z następujących branż:


Zwiedzający według branż


Struktura stanowisk wśród odwiedzających


Czytaj więcej: Targi 1100Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09