Polioksymetylenowe pręty w ofercie firmy Röchling

Polioksymetylenowe pręty w…
Firma Röchling wprowadziła do swojej oferty okrągłe pręty wytłaczane z tworzywa Sustarin C (POM-C) o średnicy od 350 do 500 mm i długości do 2000 mm. Nowe wymiary prętów umożliwiają ekonomiczną produkcję metodą skrawania bardzo dużych i złożonych części z tworzywa Sustarin C, także w przypadku krótkich serii.

Wyroby wykonane z tworzywa Sustarin C charakteryzują się wysoką stabilnością wymiarów, idealną kombinacją wytrzymałości, sztywności i twardości, wysoką odpornością na ścieranie, dużą przydatnością do obróbki skrawaniem, znikomą chłonnością wilgoci i niską skłonnością do pełzania oraz wysoką wytrzymałością na zginanie przemienne.

Sustarin C


Sustarin C nadaje się do wytwarzania części o specjalnych wymaganiach pod względem tolerancji wymiarów i wyglądu. Zastosowanie tworzywa obejmuje m.in. obudowy, zaciski kabli i nakładki ochronne dla przemysłu naftowego i gazowego, wyposażenie pojazdów (np. obudowy, chwytaki i wtyki), koła zębate, tarcze sterujące i elementy ślizgowe dla przemysłu motoryzacyjnego i budowy maszyn, elementy izolacyjne i łączniki wtykowe dla przemysłu elektrotechnicznego i elektronicznego.

Sustarin C


Czytaj więcej: Polioksymetylen (POM) 10

brak
 

Proponujemy Państwu szeroki asortyment produktów takich jak: wytłaczane i prasowane płyty, wytłaczane pręty, profile, kształtowniki i pręty spawalnicze z PE, PP, PVC, PVDF, PA, POM, PET, PEEK, ABS, HIPS i inne

Czechy