Premiera opakowaniowej biblii na Taropaku

Premiera opakowaniowej biblii… Podczas tegorocznych targów Taropak po raz pierwszy zaprezentowana zostanie polska edycja książki "Technika Opakowań. Podstawy, materiały, procesy wytwarzania" w tłum. Ryszarda Cierpiszewskiego (tyt. oryg. "Packaging technology. Fundamentals, materials and processes", red. Anne Emblem i Henry Emblem). Premiera wydawnictwa będzie miała miejsce na stanowisku Polskiej Izby Opakowań w poniedziałek, 29 września, o godz. 14.

W Wielkiej Brytanii książka miała już 3 edycje – ostatnia w grudniu 2012. Licząca ok. 700 stron książka zawiera najnowszą wiedzę i informacje na temat stanu aktualnego i perspektyw rozwoju przemysłu opakowań oraz problemów natury technologicznej i materiałowej. Praca ta jest uważana za swoistą "opakowaniową biblię" i składa się z trzech części: podstawy opakowalnictwa, materiały i komponenty opakowań, procesy pakowania.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN z inicjatywy i przy współudziale Polskiej Izby Opakowań. Bezpłatnie otrzymają ją uczestnicy zaplanowanego na 1 października II Kongresu Przemysłu Opakowań, imprezy towarzyszącej targom Taropak.

PIO


Czytaj więcej:
Targi 1213