Prezentacja wysokowydajnych wtryskarek na targach Fakuma

Systec Servo ze zintegrowaną technologią IMD

Dzięki wszechstronnej, energooszczędnej Systec Servo 280/630-1450 ze zintegrowaną jednostką do dekorowania, utwardzania, usuwania i kontroli jakości, Sumitomo (SHI) Demag prezentuje korzyści płynące z technologii IMD dla branży opakowań.

- Opracowaliśmy ciekawe rozwiązania techniczne na targi Fakuma 2018 - wyjaśnia Henrik Langwald, Direcor Automotive Business Development. - Razem z naszym partnerem Leonhard Kurz, zaprezentujemy aplikację dla branży automotive: listwa drzwiowa z nowym projektem dzień/noc. Detal najpierw zdobiony jest w technologii IMD, a następnie pokrywany folią zwiększającą funkcjonalność dotykową powierzchni produktu.

Wszystkie etapy produkcji w IMD będą tworzyły jednostkę produkcyjną zintegrowaną z automatyzacją, która została specjalnie zaprojektowana do pracy z technologią IMD.

Systec Servo z zaawansowaną technologią IMD, nowy wygląd i funkcjonalna integracja


W ciągu długoletniej i owocnej współpracy z Leonhard Kurz, HBW Gubesch, Kist oraz SAR nieustannie doskonalili proces produkcji oraz technologię urządzeń i automatyzacji. Integracja danych produkcyjnych i procesu w zaawansowanym systemie MES spowodowała, że zarówno jakość, jak i wydajność produkcji jest bardziej przejrzysta i łatwiejsza w monitorowaniu. Unikalny kod identyfikacyjny grawerowany na każdym detalu pozwala na odtworzenie parametrów procesu w każdej chwili na każdym etapie produkcji. Na stoisku partnerskim firmy Kurz, drugim etapem produkcji będzie wykorzystanie FFB ( Functional Foil Bonding) nanoszącej czujnik dotykowy na powierzchnię produktu. Ten etap procesu będzie także monitorowany przez system MES firmy bfa Solutions.

- Wizualizacje i analiza danych procesowych stają się coraz ważniejsze w zarządzaniu produkcją. Dlatego tak kluczową rolę odgrywa integracja danych w systemie MES. Zaproponowanie rozwiązania integracji danych procesu w MES od firmy bfa Solutions dowodzi naszej szerokiej wiedzy i doświadczeniu w branży - mówi Langwald.

Tak jak w przypadku pozostałych dwóch prezentowanych ekspozycji na stoisku, wtryskarka Systec Servo również będzie pracowała z peryferiami firmy Piovan.

Zdalne usługi myConnect

Na swoim stoisku podczas targów Fakuma, firma Sumitomo (SHI) Demag wyznaczy oddzielną przestrzeń przeznaczoną do zarządzania integracją sieci i zdalnych usług. W tym miejscu klient może uzyskać informacje na temat dostępu do platformy internetowej umożliwiającej otrzymanie wsparcia serwisowego on-line, skorzystania z dokumentacji technicznej jak również zdalnego monitorowania produkcji lub zamówienia części zamiennych. Goście stoiska będą mogli samodzielnie skorzystać z terminali w celu lepszego zapoznania się z myConnect.

Sumitomo (SHI) Demag zaprasza na targi Fakuma 2018: Hala B1, Stoisko 1105


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 15.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83