Program Navigator firmy S+S Separation and Sorting Technology

Program Navigator firmy S+S…
Firma S+S Separation and Sorting Technology wprowadza na rynek program Navigator do zarządzania danymi.

Jest to już kolejna nowość, o którą w ostatnim czasie poszerzyła swoją ofertę firma S+S Separation and Sorting Technology. Wcześniej były to detektory i separatory ciał obcych przeznaczone do wszystkich typów transportu oraz etapów produkcji w przemyśle spożywczym i opakowaniowym.

Program Navigator oparty jest na centralnej bazie danych SQL, do której można podłączyć wiele detektorów metali, oprócz tego zapewnia lepszą przezroczystość i wydajność w zakresie zapewnienia jakości zgodnej z HACCP, czyli Analizą Ryzyka i Kontroli Punktów Krytycznych. HACCP ma na celu zapewnienie czystości higienicznej produktów spożywczych przeznaczonych dla konsumentów. HACCP jest wykorzystywany w firmach produkujących i handlujących produktami spożywczymi.

Nowoczesne detektory metali S+S rejestrują automatycznie wraz z datą i godziną wszystkie dane eksploatacyjne takie jak wykrycie metalu, zmiana produktu lub ładunku, walidację lub komunikaty o błędach. Bezpieczne zapisanie, ewaluacja oraz analiza tych danych jest bardzo ważnym komponentem w procesach HACCP. Tworzą one podstawę i umożliwiają rozpoznanie krytycznych punktów w produkcji oraz służą identyfikowalności czynności podczas kontroli ciał obcych. Program do zarządzania danymi Navigator umożliwia wizualizację i protokołowanie zebranych danych zgodne z HACCP.

Program można zainstalować na komputerze lub laptopie. Za pomocą Ethernet lub WLAN Interface można połączyć wiele detektorów metali. Dane zapisywane w tzw. dzienniku pokładowym są automatycznie pobierane przez program NAVIGATOR i zapisywane w centralnej bazie danych SQL. W ten sposób wszystkie ważne czynności i zdarzenia dotyczące jakości i procesów stoją do dyspozycji i mogą być przeglądane lub dalej przetwarzane przez system zarządzania jakością oraz dzięki odpowiednim filtrom mogą zostać ograniczone do informacji istotnych, przedstawionych przejrzyście, ułatwiając tym szybką analizę przyczyn metalicznych ciał obcych.

Warto wiedzieć, że program szybko i łatwo ewaluuje dane eksploatacyjne zarejestrowane przez detektory lub separatory metali. Zapewnia też przezroczystość i wydajność oraz wizualizację zgodną z HACCP.

Firma S+S Separation and Sorting Technology produkuje urządzenia i systemy przeznaczone do detekcji i separacji ciał obcych, inspekcji produktów oraz do sortowania strumienia materiału. Zbyt produktów skoncentrowany jest na przemyśle tworzyw sztucznych, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, drzewnym, tekstylnym oraz recyklingowym.

Czytaj więcej: Oprogramowanie 318

brak
 

Urządzenia i systemy przeznaczone do detekcji / separacji ciał obcych, inspekcji produktów oraz do sortowania strumienia materiału

Niemcy


Reportaże

Forum

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23