Program finansowania Plastigo Finance

Program finansowania Plastigo…
Firma Plastigo wprowadza do swojej oferty program finansowania fabrycznego i reklamuje go stwierdzeniem, że nowa wtryskarka może być już za 1650 zł miesięcznej raty.

- Przedsiębiorcy poszukujący specjalistycznego sprzętu do przetwórstwa tworzyw sztucznych coraz częściej oprócz parametrów technicznych zwracają uwagę na ofertę jego finansowania dostępną w punkcie zakupu. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie stworzyliśmy ofertę finansowania przez firmy maszyn, urządzeń czy całych linii produkcyjnych. W ramach Plastigo Finance zapewniamy ofertę dostosowaną do każdego klienta, jego zróżnicowanych potrzeb, szczególnie tych, którzy chcą na korzystnych warunkach sfinansować zakup urządzeń. W ofercie Plastigo Finance są dostępne wszystkie maszyny z naszej oferty - wyjaśnia Jerzy Dądela, dyrektor Plastigo.

Jak wynika z informacji przedstawionych przez przedstawicieli Plastigo, oferta finansowania będzie dostępna u wszystkich doradców handlowych firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zainteresowani będą mieć do wyboru do wyboru kompleksową ofertę pożyczki lub leasingu na atrakcyjnych cenowo warunkach.

- Finansowanie fabryczne to bardzo wygodne rozwiązanie. W jednym miejscu oprócz informacji o wtryskarce, przedsiębiorca otrzymuje w pełni dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb ofertę finansowania – dodaje Tomasz Szwejkowski z BZ WBK Finanse & Leasing, który jest operatorem finansowym programu.

Program finansowania fabrycznego Plastigo Finance to zmniejszone obciążenia podatkowe (spłaty wartości przedmiotu leasingu zalicza się do kosztów uzyskania przychodu); możliwość rozłożenia podatku VAT na raty; niskie opłaty wstępne oznaczające brak konieczności angażowania własnych środków pieniężnych; brak wpływu na zdolność kredytową, gdyż leasing nie jest rejestrowany w BIK.

Czytaj więcej: Leasing 14

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81