Drukuj

Przekładki transportowe wielokrotnego użytku

Przekładki transportowe wielokrotnego użytku
Jeden ze Złotych Medali MTP przyznanych przez jury targów Taropak trafił w tym roku do firmy Gekoplast z Krupskiego Młyna. Uznanie komisji zyskały przekładki transportowe Gekoplast z płyt kanalikowych PP Kartonplast, które mogą być stosowane jako warstwy rozdzielające poszczególne poziomy sztaplowanych produktów, takich jak puszki, słoiki i butelki.

Zdaniem przedstawicieli firmy, oferowane przekładki są następcą przekładek tekturowych, a dzięki ich trwałości i możliwości mycia można stosować wielokrotnie (nawet do kilku lat), co obniża koszty pakowania.

Przekładki wytwarzane są na nowoczesnej linii produkcyjnej, a uzyskany produkt odznacza się wysoką jakością. Na zastosowane do produkcji płyty Kartonplast można nanosić nadruki, a materiał w całości można poddawać recyklingowi.

Więcej na temat nagrodzonego produktu oraz pozostałej oferty firmy opowiada Łukasz Pawęzka.brak
Biznes Start

Gekoplast S.A.

Płyty kanalikowe/komórkowe z PP, płyty lite/pełne z ABS, PS, GPPS, HIPS, PP, HDPE, LDPE; opakowania z płyt kanalikowych KARTONPLAST®/TEKPOL® projektowane i wykonywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów; usługi produkcji wyrobów wtryskowych