Przygotowania do targów MSV idą zgodnie z planem

Przygotowania do targów MSV…

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV, które corocznie odbywają się w czeskim Brnie, to jedno z kluczowych europejskich wydarzeń dla branży inżynierii i produkcji. Pomimo obecnej sytuacji, przygotowania do 62 edycji MSV przebiegają zgodnie z planem.

Tegoroczna wystawa odbędzie się w czeskim Brnie w dniach 5-9 października 2020 roku.

- Jestem głęboko przekonany, że uda nam się zapewnić bezpieczeństwo i optymalne warunki udziału zarówno wystawców jak i zwiedzających. Wierzę, że tegoroczna edycja targów MSV przyczyni się do ponownego uruchomienia sparaliżowanej gospodarki - mówi Jiří Kuliš, dyrektor generalny BVV Targi Brno. Równolegle z tegoroczną edycją wystawy MSV odbędą się też specjalistyczne targi technologiczne IMT, FOND-EX, WELDING, targi dla branży tworzyw sztucznych PLASTEX oraz targi obróbki powierzchniowej PROFINTECH.

Odwiedzający wystawę MSV w Brnie to głównie profesjonaliści, z których większość decyduje lub współdecyduje o inwestycjach i zakupach w firmach. MSV tworzy istotną platformę dla rozwoju relacji biznesowych w wielu sektorach przemysłu. Organizatorzy maja nadzieję, że odbywające się w drugiej połowie roku targi mogą stać się symbolem ożywienia gospodarczego i przemysłowego.

- Mam nadzieję, że większość krajowych i zagranicznych wystawców wykorzysta to wydarzenie jako okazję do zaprezentowania swojej gotowości do ożywienia gospodarki - powiedział Oldřich Paclík, dyrektor Stowarzyszenia Techniki Inżynieryjnej.

Również przemysł elektotechniczny musi elastycznie reagować na obecną sytuację, zwłaszcza biorąc pod uwagę szerokie portfolio swoich klientów.

- Zdajemy sobie sprawę, że w drugiej połowie roku kiedy, w co wszyscy wierzymy, nastąpi ożywienie  ożywienie gospodarki, w wielu firmach pojawi się przestrzeń i chęć efektywnego inwestowania w nowe technologie. A podczas targów  MSV 2020 chcielibyśmy pokazać, że dobrze przemyślana i optymalnie wdrożona transformacja cyfrowa oraz inwestycje w innowacje są najlepszą odpowiedzią na obecny spadek produkcji przemysłowej - powiedział Jiří Holoubek, prezes Stowarzyszenia Elektrotechniki Republiki Czeskiej.

Skomplikowana sytuacja w jakiej się znaleźliśmy otworzyła nam oczy na wiele możliwości korzystania z technologii cyfrowych. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby kontynuować ten pozytywny trend w MSV 2020 - dodał Holoubek.

Cyfryzacja przemysłu będzie ponownie jednym z głównych tematów tegorocznej edycji MSV. Targi będą ważną okazją do prezentacji firm na rynku środkowoeuropejskim, zwłaszcza w sytuacji gdy odwołano podobne targi przemysłowe, które miały odbyć się w pierwszej połowie bieżącego roku.

Organizatorzy oczekują, że udział wezmą wszyscy dotychczasowi wystawcy. Zainteresowanie firm udziałem w targach jest wysokie, jednak ze względu na obecną sytuację wyjątkowo przedłużono termin zgłaszania się wystawców do 30 kwietnia 2020 roku. Do tego czasu powierzchnia wystawiennicza może być zamawiana na preferencyjnych warunkach.

Krajem partnerskim tegorocznej edycji MSV jest Rosja. Po raz pierwszy też na targach oficjalnie reprezentowana będzie Japonia.

Zaproszenie dla Wystawców

Formularz rejestracji


Czytaj więcej:
Targi 1117

Reportaże

Forum