Relacja wideo z targów K 2013

Relacja wideo z targów K 2013… Choć w tegorocznej edycji targów K w Düsseldorfie uczestniczyło nieco mniej gości niż przed trzema laty, w zgodnej opinii uczestników wydarzenie przerosło ich oczekiwania. Nawet bowiem jeśli liczebność delegacji nieznacznie się zmniejszyła w porównaniu do targów K 2010, to jakość prowadzonych rozmów była satysfakcjonująca zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców.

Tę opinię potwierdza w rozmowie z wortalem Plastech.pl Petra Cullmann, dyrektor targów, dodając, iż targi K są miejscem, w którym spotyka się cały świat. Jest to także miejsce prezentacji najnowszych osiągnięć w branży tworzyw. Jak zauważa Petra Cullmann, o ilości innowacji może świadczyć fakt, iż dokładne ich policzenie jest zadaniem niezwykle trudnym.

Targi K to oczywiście nie tylko innowacje, lecz także możliwość zaprezentowania swojej oferty oraz zdobycia nowych kontaktów handlowych. A jak zauważa Silvio Tavecchia z firmy Negri Bossi, każdej edycji targów towarzyszy zauważalne ożywienie na rynku.

Więcej o targach, nowościach w branży i wrażeniach opowiadają uczestnicy imprezy w naszej relacji wideo.


Czytaj więcej:
Targi 1280
Relacja 186