Relacja wideo z targów Packaging Innovations 2015

Relacja wideo z targów Packaging… Choć nie jest jeszcze dokładnie znana liczba gości, którzy odwiedzili tegoroczne targi Packaging Innovations, organizatorzy już teraz mogą mówić o sukcesie - podczas poprzedniej edycji wystawiło się 150 firm, a w tym roku liczba wystawców sięgnęła 170. Obserwując zaś kolejki, które ustawiły się pierwszego dnia targów do kas, można przewidywać, że frekwencja będzie przynajmniej na zeszłorocznym poziomie, kiedy warszawską halę Expo XXI odwiedziło 3,8 tys. osób.

Mocną stroną warszawskiej wystawy jest bez wątpienia duża dbałość o ciągłe ulepszanie oferty targowej. W tym roku było uwidoczniło się to poprzez utworzenie nowej strefy, przeznaczonej dla opakowań bezpiecznych. Ponadto targom towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe, jak konferencja "Jak opakować brandy", warsztaty "Opakuj pięknie" czy dobrze już znane seminaria learnShops.

W centrum uwagi zwiedzających stały najbardziej innowacyjne produkty dla branży opakowaniowej. Wśród tegorocznych hitów wymienić można na przykład papier zastępujący folię bąbelkową, opakowania airless, etykiety zapachowe, opakowania z muszli morskich i wiele innych.

Wystawcy targów z zadowoleniem wypowiadali się na temat imprezy, nie tylko doceniając starania organizatorów, lecz także spodziewając się, że wysoka frekwencja przełoży się na konkretne efekty biznesowe.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z targów!


Czytaj więcej:
Relacja 166
Targi 1193
Wideo 167

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum