Relacja z targów Innoform 2018

Relacja z targów Innoform… W dniach 24-26 kwietnia br. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbyły się 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform, zorganizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 wystawców, wśród których znaleźli się producenci i dostawcy maszyn, narzędzi, form oraz surowców. Goście targowi mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami obróbki metali i tworzyw sztucznych.

Odwiedzający targi mogli również wziąć bezpłatny udział w konferencjach: Narzędziowo-Przetwórczej oraz Techniki przyrostowe w przemyśle narzędziowo-przetwórczym, a także w giełdzie kooperacyjnej B2B.

Tegoroczną edycję Targów Innoform odwiedzili nie tylko Zwiedzający z Polski, ale także z najdalszych zakątków świata, m.in. z Kongo, Bangladeszu i Malezji. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział niemal 3 000 osób. Na liście Wystawców znalazły się ostatecznie 263 firmy, w tym z Austrii, Czech, Słowacji, Korei Południowej, Japonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Włoch.

Zapraszamy do obejrzenia naszych relacji z Targów Innoform.


Fotoraport
Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum