Relacje inwestorskie okiem chemicznego giganta

Relacje inwestorskie okiem chemicznego giganta
10 września w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie po raz drugi odbędzie się konferencja pt. "Relacje inwestorskie z inwestorem indywidualnym według najlepszych wzorców zachodnich". Organizatorami konferencji są Ministerstwo Skarbu Państwa i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencją będzie pierwszym z projektów realizowanych w ramach nowej edycji programu Akcjonariat Obywatelski 2014/15.

W wykładach i panelach wezmą udział przedstawiciele spółek giełdowych oraz inni uczestnicy rynku kapitałowego. Gośćmi konferencji będą przedstawiciele działów relacji inwestorskich dużych spółek z największych krajów Europy Zachodniej, którzy od lat zajmują się problematyką relacji inwestorskich. Opowiedzą oni m.in. o tym jak pozyskać inwestorów indywidualnych, zaprezentują skuteczne sposoby komunikacji z drobnymi akcjonariuszami i pomiaru efektywności relacji inwestorskich.

Prelekcję podczas konferencji wygłosi m.in. Andrea Wentscher, menedżerka ds. relacji inwestorskich w BASF SE. Główny zakres jej obowiązków obejmuje komunikację z inwestorami detalicznymi, a także działalność zespołu ds. relacji inwestorskich w zakresie kontaktu z mediami internetowymi i społecznymi. Andrea Wentscher rozpoczęła pracę w Zespole ds. Relacji Inwestorskich BASF w roku 2001 po ośmiu latach doświadczenia operacyjnego w firmie.

Spółka BASF ma ponad 400 tys. inwestorów detalicznych, którzy posiadają 25 procent udziałów BASF. W roku 2008 firma podjęła decyzję o utworzeniu jednostki przeznaczonej do kontaktów z inwestorami detalicznymi.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zapisów.


brak
 

Chemikalia, środki uszlachetniające, tworzywa sztuczne, poliuretany

Polska