"(R)ewolucja Przemysłowa" już niebawem!

"(R)ewolucja Przemysłowa"…

DBR77 Robotics, lider w dziedzinie rozwiązań cyfrowych dla przemysłu, zaprasza na koleją edycję konferencji "(R)ewolucja przemysłowa - Jak odnaleźć się w labiryncie cyfrowej informacji", która odbędzie się online w dniach 12-13 marca. Wydarzenie zgromadzi ekspertów oraz innowatorów z całego świata, aby podzielili się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych trendów i technologii w Przemyśle 4.0.

Konferencja zostanie przeprowadzona z myślą o wymianie wiedzy i doświadczeń wśród graczy, którzy chcą kształtować przyszłość produkcji. Tematem tegorocznej edycji będą aktualne wyzwania, jakie stawia przed wytwórcami epoka przemysłu 4.0 - sztuczna inteligencja, robotyka, bliźniak cyfrowy, Big Data i wiele innych. Konferencja oferuje unikalną okazję do zdobycia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i trendach, które będą miały wpływ na przemysł i produkcję w nadchodzących latach.

Przedmiotem szczególnej uwagi będzie robotyzacja i digitalizacja polskiego przemysłu. Organizatorzy przedstawią sporządzony wraz z Santander Polska Raport stanu robotyzacji w Polsce, a także autorski raport o stanie digitalizacji. Zgromadzone informacje pozwolą zyskać uczestnikom szeroki obraz i wielowymiarowy obraz przebiegu cyfrowej transformacji w polskim przemyśle.

"(R)ewolucja Przemysłowa" to także diagnozowanie problemów i dzielenie się pomysłami na ich rozwiązanie. Raporty wskazują, że w zakresie automatyzacji produkcji Polska osiąga wyniki poniżej średniej. Pod względem innowacyjności, ocenianej na podstawie użycia infrastruktury informatycznej, nakładów na badania i rozwój czy cyfryzację prowadzonego modelu biznesowego, stoi ona daleko w tyle za większością krajów europejskich. Jednakowoż spotkanie szerokiego grona ekspertów i producentów, na które szansę daje nadchodzące wydarzenie, jest doskonałą okazją do wypracowania konkretnych rozwiązań.

10


Nowością, jaka pojawi się na tegorocznej edycji "(R)ewolucja Przemysłowa", będą sesje w języku angielskim z międzynarodowymi gośćmi. Pierwszy raz w historii konferencji zaproszeni zostali prelegenci z zagranicy, aby zaprezentowali globalne perspektywy w tematach robotyzacji i transformacji cyfrowej. Wydarzenie będzie okazją tak do wysłuchania, jaki do wejścia w dyskusję ze światowej klasy ekspertami i innowatorami.

Konferencja będzie się odbywać według porządku tematycznego. Pierwszego dnia omówione zostaną problemy robotyzacji, w tym postępy czynione w tym obszarze przez polskich przedsiębiorców, kwestie finansowania i praktyki o znaczeniu globalnym. Drugi dzień zostanie poświęcony cyfryzacji - dyskutowana będzie Droga Rozwoju Digitalnego, studia konkretnych przypadków transformacji cyfrowej oraz wyzwania stawiane przez sztuczną inteligencję.

Wszystkie sesje i panele zaplanowane są z myślą o dostarczeniu wartościowych informacji i praktycznej wiedzy uczestnikom, z uwzględnieniem przerw na odpoczynek i networking. Szczegóły dotyczące prelegentów i tematów poszczególnych sesji zostaną udostępnione bliżej daty wydarzenia. Celem jest zapewnienie uczestnikom kompleksowego i wartościowego doświadczenia, które przyczyni się do ich rozwoju zawodowego i sukcesu ich organizacji w kontekście (R)ewolucji Przemysłowej.