Rozpoczęły się przygotowania do targów K 2025

Rozpoczęły się przygotowania…

Pierwsze posiedzenie Rady Wystawców jest jednocześnie spotkaniem otwierającym przygotowania do targów K 2025, które odbędą się w dniach 8-15 października 2025 r. w Düsseldorfie. Panel ekspertów zebrał się, aby omówić plany dotyczące najważniejszych targów dla międzynarodowego przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. Rada Wystawców wspiera Messe Düsseldorf w przygotowaniach do K 2025 oraz doradza w podstawowych kwestiach koncepcyjnych i organizacyjnych. Złożona z przedstawicieli branż wystawienniczych i ważnych stowarzyszeń branżowych obejmuje całą gamę produktów i usług prezentowanych na K 2025 - inżynierię maszyn i urządzeń, produkcję surowców tworzyw sztucznych i gumy oraz produkcję pomocniczą, a także produkcję półfabrykatów, wyroby i komponenty przemysłowe wykonane z tworzyw sztucznych i gumy.

Ulrich Reifenhäuser, Prezes Zarządu Grupy Reifenhäuser i Przewodniczący Stowarzyszenia Maszyn Tworzyw Sztucznych i Gumy VDMA, zachowa swoją funkcję Przewodniczącego Rady Wystawców. Thorsten Kühmann, dyrektor stowarzyszenia maszyn do tworzyw sztucznych i gumy VDMA, zachowa stanowisko szefa komitetu ds. komunikacji.

k2025-foto-pm01
Ulrich Reifenhäuser (CSO Reifenhäuser Group, Board Member VDMA Committee for Plastics and Rubber Machinery), Petra Cullmann (Executive Director Messe Düsseldorf), Erhard Wienkamp (Managing Director Messe Düsseldorf), Thomas Franken (Director Plastics & Rubber, Messe Düsseldorf)


Rada Wystawców K 2025 Düsseldorf składa się z następujących innych członków:

Marc Gregor Baier
BBP Kunststoffwerk Marbach Baier GmbH

Ingemar Bühler    
PlasticsEurope Deutschland e.V.

Siamak Djafarian
Röhm GmbH

Boris Engelhardt
wdk - Wirtschaftsverband der deutschen Kautschukindustrie e.V.

Dr. Stefan Engleder    
Engel Austria GmbH

Dr. Guiscard Glück
Basf SE

Manfred Hackl
Erema Engineering Recycling

Dr. Christian Haessler                            
Covestro Deutschland AG

Juliane Hehl                                                                                                      
Arburg GmbH & Co. KG

Matthias Lesch
Pöppelmann GmbH & Co. KG

Gerd Liebig
Sumitomo Demag

Dr. Oliver Möllenstädt
GKV Gesamtverband Kunststoffverarbeitende Industrie e.V.

Eric Schönel
Simona AG

Peter Steinbeck
Windmöller & Hölscher KG

Dr. Axel Tuchlenski
Envalior

Dr. Axel von Wiedersperg
Brückner Group SE

Michael Wittmann
Wittmann Technology GmbH

Co trzy lata firmy z całego świata prezentują tutaj najnowsze osiągnięcia technologiczne, aktualne rozwiązania i wizjonerskie podejścia. Podkreślając imponujące innowacje i przyszłościowe impulsy w zakresie ochrony klimatu, gospodarki o obiegu zamkniętym i cyfryzacji, K w październiku w pełni spełnił wysokie oczekiwania w zeszłym roku. Ponad 3000 wystawców z 59 krajów i 177 500 odwiedzających z 169 krajów zgromadziło się na targach K 2022.


Aby zapoznać się z przeglądem K 2022 z Highlight Tours, filmami prezentującymi oferty specjalne i wywiadami z wystawcami, kliknij tutaj: www.k-online.com/review

Podobnie jak w poprzednich latach, na targach K 2025 zaprezentują się najważniejsi międzynarodowi dostawcy i usługodawcy branży tworzyw sztucznych i gumy. W ciągu kilku najbliższych miesięcy organizatorzy określą główne tematy nadchodzących flagowych targów. Dokumenty zgłoszeniowe zostaną wysłane do wystawców na początku 2024 roku.