Rozwiązania dla medycyny na targach techniki pakowania

Rozwiązania dla medycyny na…
Podczas targów Taropak 2014, które odbędą się w dn. 29.09-2.10 w Poznaniu, zaprezentowana zostanie najnowsza maszyna firmy Koch Pac-Systeme GmbH do zastosowań medycznych.

Linia pakująca w blister KS-PO medplus jest w pełni zautomatyzowana. Cechą wyróżniającą maszyny jest praca w układzie owalnym, co daje możliwość lepszego wykorzystania powierzchni przeznaczonej na jej instalację, jak również ułatwia organizację i nadzór produkcji.

Dużą zaletą urządzenia jest budowa modułowa. Linia może być poszerzona np. o moduł etykietowania lub nadruku, czy też dodatkowy komponent kontrolujący jakość zapakowanego blistra, w każdym przypadku dając możliwość dostosowania do konkretnych oczekiwań klienta.

Prezentowana na targach linia zapewnia wydajność do 14 cykli na minutę, pakując także produkty o znacznych rozmiarach (np. sztuczne stawy).

Polskim przedstawicielem firmy Koch jest firma KF Technologie Piotr Kaczyński, na której stoisku zostanie zaprezentowane urządzenie.

KochMaszyny do pakowania w blister, maszyny i
 

Maszyny do pakowania w blister, maszyny i linie do zgrzewania opakowań i folii metodą w. cz, do produkcji opakowań dla medycyny, linie do odkażania i ekstruzji folii PET, urządzenia do pomiaru wskaźnika lepkości (iV) PET, maszyny do laminacji i powlekania, rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, płyty i folie do termoformowania: ABS, HIPS,ABS/PMMA, APET, PS i PP

Polska