Drukuj

Rozwiązania dla medycyny na targach techniki pakowania

Rozwiązania dla medycyny na targach techniki pakowania
Podczas targów Taropak 2014, które odbędą się w dn. 29.09-2.10 w Poznaniu, zaprezentowana zostanie najnowsza maszyna firmy Koch Pac-Systeme GmbH do zastosowań medycznych.

Linia pakująca w blister KS-PO medplus jest w pełni zautomatyzowana. Cechą wyróżniającą maszyny jest praca w układzie owalnym, co daje możliwość lepszego wykorzystania powierzchni przeznaczonej na jej instalację, jak również ułatwia organizację i nadzór produkcji.

Dużą zaletą urządzenia jest budowa modułowa. Linia może być poszerzona np. o moduł etykietowania lub nadruku, czy też dodatkowy komponent kontrolujący jakość zapakowanego blistra, w każdym przypadku dając możliwość dostosowania do konkretnych oczekiwań klienta.

Prezentowana na targach linia zapewnia wydajność do 14 cykli na minutę, pakując także produkty o znacznych rozmiarach (np. sztuczne stawy).

Polskim przedstawicielem firmy Koch jest firma KF Technologie Piotr Kaczyński, na której stoisku zostanie zaprezentowane urządzenie.

KochWyłączny przedstawiciel firm KOCH, KIEFEL, VAN DAM, VISCOTEC, Kroenert, MP3 na Polskę. Maszyny oraz ma
Biznes Plus

KF Technologie

Wyłączny przedstawiciel firm KOCH, KIEFEL, VAN DAM, VISCOTEC, Kroenert, MP3 na Polskę. Maszyny oraz materiały dla przemysłu tworzyw sztucznych: termoformierki, frezarki CNC, drukarki do kubków, linie do odkażania i ekstruzji PET, linie pakujące, maszyny do laminacji, płyty i folie, aluminium przepuszczające powietrze