Rozwiązania do zamykania opakowań pomagają obniżyć TCO

- Technologia zamykania opakowań, przedstawiona przez firmę Crown, zdecydowanie najbardziej odpowiadała naszym specyficznym potrzebom. Od momentu zakończenia instalacji, co miało miejsce kilka miesięcy temu, system pracuje dokładnie tak, jak chcieliśmy - zamknięcia mają najwyższą jakość. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich kwestii zapewnianych przez firmę Crown: dostawy i instalacji maszyny, wsparcia posprzedażnego oraz wydajności zakupionego sprzętu - dodał Rekola.

- Aby móc jak najlepiej obsługiwać naszych klientów, dostarczamy maszyny i rozwiązania, które można bez problemu dostosować do każdego zakresu działalności i każdej strategii produkcyjnej. Linie produkcyjne wymagają sprzętu, który pozwoli sprostać zmianom popytu na rynkach, w związku z czym współpraca z ekspertami, którzy znają się na technologii i oferują kompletną obsługę posprzedażną przy zakupie nowego sprzętu zapewnia producentom dużą korzyść. W zamian za swoje inwestycje, które muszą oni poczynić na początku, otrzymają oni najwyższą wydajność, która będzie zapewniona przez cały okres eksploatacji zakupionej technologii podsumowała Laetitia Durafour, Kierownik Wyższego Szczebla ds. Marketingu i Komunikacji w firmie Crown Food Europe.

Firma Crown Holdings, Inc., działająca za pośrednictwem spółek zależnych, to dostawca produktów opakowaniowych, przeznaczonych dla firm zajmujących się marketingiem konsumenckim z całego świata. Światowa siedziba firmy znajduje się w Filadelfii, w Pensylwanii.

Źródło: Crown Holdings, Inc.

Czytaj więcej:
Puszki 100