Ruszyła rejestracja gości targów SyMas i Maintenance

Ruszyła rejestracja gości…
Trwa odliczanie do rozpoczęcia jedynych w Polsce i cieszących się coraz większą popularnością Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie. Targi odbędą się w dn. 29 i 30 października w krakowskiej Hali Expo.

Lista wystawców jest w tym roku imponująca, pojawią się firmy nie tylko z Polski ale z całej Europy. Na szczególną uwagę zasługuje pawilon wystawców z Niemiec i Holandii. Targi zgromadzą najlepszych europejskich specjalistów z obydwu branż z ponad 150 firm.

Na długiej liście powodów, dla których warto odwiedzić imprezę, znajdują się też wydarzenia towarzyszące – konferencje i seminaria. Pierwszego dnia targów odbędzie się na przykład konferencja "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich".

- Tegoroczny program zapowiada się bardzo interesująco - mówi Katarzyna Banach, kierownik organizacji targów. - Jestem przekonana, że czas spędzony z nami na targach zaowocuje nie tylko wiedzą, ale również nowymi doświadczeniami.

Wśród wydarzeń towarzyszących tradycyjnie znajdą się bezpłatne dla wszystkich odwiedzających seminaria learnShops oraz szkolenie pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu dostarczające przede wszystkim praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów produkcji i utrzymania ruchu.

- Wśród znakomitych ekspertów, którzy poprowadzą szkolenia znajda się m.in. Kazimierz Wiercigroch z Grupy Żywiec SA, Szymon Jakubowski z Volvo Polska czy Arkadiusz Maciaś z firmy Profen - mówi Karol Miernikiewicz, specjalista ds. organizacji targów. - Warto posłuchać wypowiedzi praktyków, sprawdzić czy podobne sytuacje nie mają miejsca w naszej firmie i jak można im zaradzić.

Więcej szczegółów dotyczących obu imprez i programu towarzyszącego, jak również formularz rejestracyjny zwiedzających można znaleźć na stronach targów SyMas i targów Maintenance.

Czytaj więcej: Targi 1054 Logistyka 36