SATO uruchamia European Consumables Program

SATO uruchamia European Consumables…

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na większą wydajność operacyjną i redukcję ilości odpadów w globalnych łańcuchach dostaw, firma SATO Europe ogłasza premierę nowego, ukierunkowanego na klientów programu sprzedaży wybranych etykiet i taśm termotransferowych.

European Consumables Program (ECP) został opracowany, aby zapewnić dodatkowe korzyści klientom, przede wszystkim usprawnienie procesów etykietowania, a tym samym ograniczenie kosztów i związanych z nimi przestojów.

Dzięki bliskiej współpracy z klientami kluczowych sektorów - w tym służby zdrowia, handlu detalicznego, produkcji, przemysłu spożywczego, gastronomii oraz transportu i logistyki, firma SATO stworzyła zestaw materiałów eksploatacyjnych dla konkretnych procesów i zastosowań. 

- Mamy przyjemność ogłosić premierę European Consumables Program (ECP), wiodącego rozwiązania dostosowanego do potrzeb etykietowania w nowoczesnym świecie. W miarę jak wydajność operacyjna staje się coraz ważniejszym elementem sukcesu, oferta programu ECP firmy SATO może zapewnić użytkownikom większe korzyści i znacząco zoptymalizować ich procesy etykietowania - powiedział Laurent Lassus, dyrektor zarządzający SATO.

Fundamentem programu jest współpraca firmy z klientami, aby określić potrzeby w zakresie rodzaju i ilości etykiet i dostosować je do konkretnych potrzeb operacyjnych. To kompleksowe podejście pozwala na uniknięcie nadmiernych zamówień i niepotrzebnych zapasów, a także umożliwia klientom zmniejszenie kosztów, ilości odpadów i redukcję emisji dwutlenku węgla bez uszczerbku dla wydajności.  

- Widzimy, że coraz więcej firm dąży do obniżenia kosztów operacyjnych i optymalizacji działalności w wielu branżach. To największa zaleta European Consumables Program. Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami, aby odkryć ich potrzeby i stworzyć unikatową ofertę, pozwalającą na redukcję kosztów i usprawnienie procesów w całym łańcuchu dostaw - dodaje Lassius.

ECP zawiera szeroką gamę asortymentu, produkowanego we własnych zakładach, przy użyciu najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje optymalną wydajność i stałą jakość produktów. Oferta obejmuje etykiety termiczne, termotransferowe i foliowe, które zostały zaprojektowane z myślą o podkreśleniu możliwości, jakie gwarantują urządzenia do drukowania firmy SATO.

"Nowy European Consumables Program firmy SATO rozwiązuje znaczące problemy z wydajnością operacyjną, z jaką borykają się nasi klienci. Dzięki ścisłej współpracy z grupą SATO, możemy dostarczyć klientom media, które zostały idealnie dopasowane do ich potrzeb operacyjnych i wewnętrznych procedur" - oświadczyła firma Labelland Sp. z o. o., strategiczny partner SATO.

sato-labels-ribbons-plain-1

Czytaj więcej:
Etykiety 155
Taśmy 15