Safic-Alcan będzie nadal sprzedawał tworzywa Eurotec w Polsce

Safic-Alcan będzie nadal sprzedawał…

Turecki producent tworzyw technicznych Eurotec podpisał umowę o przedłużeniu  współpracy w zakresie dystrybucji swoich produktów na terenie Polski z francuską korporacją Safic-Alcan, dystrybutorem specjalistycznych surowców chemicznych. W zakresie tworzyw Safic-Alcan zajmuje się dystrybucją bazowych polimerów oraz oferuje szeroki zakres dodatków do modyfikacji granulatów z tworzyw sztucznych.

Umowa obejmuje pełną gamę tworzyw konstrukcyjnych sprzedawanych pod markami Tecomid, Tecodur, Tecopet, Tecotek, Tecolen, Tecoform, Tecopeek, Tecoflex, Tecoket i Tecotron.

- Nowa umowa jest wynikiem naszej wieloletniej współpracy i udanego partnerstwa z Eurotec - powiedział Philippe Combette, dyrektor generalny firmy Safic-Alcan.

- Jesteśmy przekonani, że ta umowa da nam szansę dalszego rozwoju naszej działalności w Polsce, wzmacniając jednocześnie wizerunek Safic-Alcan jako globalnego i wiodącego dystrybutora specjalistycznych chemikaliów i polimerów - dodał Combette.

- Chcielibyśmy umocnić naszą pozycję na rynku europejskim, restrukturyzując kanały dystrybucji. Siłą Eurotec jest model biznesowy zorientowany na klienta, który nas wyróżnia i stanowi wartość dodaną dla naszych partnerów biznesowych w ponad 40 krajach na całym świecie - zaznaczył Reha Gür, dyrektor handlowy Eurotec.

JL


Reportaże

Forum