Siemens współpracuje z Hyundai Motor Company i Kia Corporation

Siemens współpracuje z Hyundai…

Firma Siemens oraz Hyundai Motor Company i Kia Corporation (Hyundai i Kia) ogłosiły dziś zawarcie nowego partnerstwa technologicznego w celu przyspieszenia transformacji cyfrowej i stworzenia nowej przyszłości mobilności. Firmy Hyundai i Kia wybrały Siemensa jako preferowanego oferenta i partnera strategicznego w celu zapewnienia zarządzania danymi inżynieryjnymi i produktowymi następnej generacji za pomocą oprogramowania NX™ oraz pakietu Teamcenter® z oferty Xcelerator firmy Siemens, obejmującej zintegrowane oprogramowanie, usługi i platformę rozwojową. Firmy Hyundai and Kia oceniły różne alternatywy, w tym dotychczasowe rozwiązania, i wybrały oprogramowanie firmy Siemens, obejmujące najbardziej wszechstronne na świecie cyfrowe bliźniaki. Hyundai i Kia będą współpracować z firmą Siemens jako swoim kluczowym, zaufanym partnerem, aby napędzać przyszłość mobilności.

- Wybór oprogramowania NX i portfolio Teamcenter z oferty Xcelerator firmy Siemens na nasze podstawowe platformy projektowania i zarządzania danymi wprowadzi nowe środowisko pracy dla naszych zespołów, które utoruje drogę do skokowego postępu w rozwoju przyszłych samochodów.-  powiedział Albert Bierman, szef działu badań i rozwoju, Hyundai Motor Company. - To początek ogromnej transformacji i ważny punkt zmian dla Hyundai Motor Company, a z Siemensem jako naszym zaufanym partnerem będziemy wspólnie dążyć do osiągnięcia naszych celów dzięki wzajemnej współpracy i pracy zespołowej.

Hyundai i Kia oraz Siemens będą współpracować w celu ustalenia metod projektowania i opracowania niestandardowych rozwiązań, które uwzględnią cykl życia wszystkich samochodów oraz powiązane procesy i działania, takie jak produkcja, zakupy oraz badania i rozwój partnerów. Oprócz dostarczenia oprogramowania, Siemens zapewni profesjonalne i specjalistyczne szkolenia, aby pomóc firmom Hyundai i Kia w zapewnieniu efektywnego wykorzystania/działania oprogramowania Siemensa w całej sieci dostawców.

- Podobnie jak wielu naszych klientów, Hyundai i Kia przechodzi poważne zmiany w sposobie swojej działalności, a my jako Siemens czujemy się zaszczyceni, że zostaliśmy wybrany na strategicznego partnera, zapewniającego wsparcie i najnowocześniejsze technologie, które pomogą zrewolucjonizować sposób, w jaki firma ta opracowuje produkty następnej generacji - powiedział Tony Hemmelgarn, prezes i dyrektor generalny Siemens Digital Industries Software. -Portfolio Xcelerator dostarcza narzędzi i technologii do cyfrowej transformacji, których wymaga przyszłość, i których nasi klienci potrzebują już dziś, dlatego z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z firmami Hyundai i Kia nad systemami zarządzania danymi inżynieryjnymi i produktowymi następnej generacji, które przyspieszą cyfrową transformację, gdy wspólnie będziemy odkrywać przyszłość mobilności.

siemens-disw-hyundai-kia-large

Czytaj więcej: