Silicone Expo USA i International Elastomer Conference łączą siły w 2024 r.

Silicone Expo USA i International…

Select Global Events (SGE), znany brytyjski organizator wystaw, ma przyjemność ogłosić nawiązanie strategicznego partnerstwa z Rubber Division, ACS. W ramach tej współpracy Silicone Expo USA połączy siły z International Elastomer Conference w ramach wspólnej edycji targów w 2024 roku. Wydarzenie zaplanowano na 9-12 września 2024 r. w Pittsburghu w Pensylwanii, oferując ulepszoną ofertę zarówno dla uczestników, jak i wystawców.

Szeroko zakrojone dyskusje między zaangażowanymi stronami, wspierane przez cenny wkład ich rad doradczych i kluczowych interesariuszy, zakończyły się jednogłośnym porozumieniem w sprawie wspólnej lokalizacji tych znaczących wydarzeń. Decyzja ta odzwierciedla wspólną wizję zapewnienia uczestnikom wzbogaconego doświadczenia w tętniącym życiem krajobrazie branżowym.

Nathan Reuby, CEO Select Global Events, stwierdza: - Strategiczna kooperacja Silicone Expo USA i International Elastomer Conference stanowi ekscytujące przedsięwzięcie. Znacząca synergia między przemysłem silikonowym i elastomerowym stwarza wyjątkową okazję do współpracy. Obie strony są zaangażowane w dostarczanie uczestnikom coraz lepszej oferty w branży, która staje się coraz bardziej dynamiczna. Współpraca ta zapewnia wystawcom i odwiedzającym możliwość uczestniczenia w dwóch kluczowych wydarzeniach branżowych jednocześnie, co skutkuje znaczną oszczędnością czasu i kosztów. Jest to również odpowiedź na rosnące koszty operacyjne, z którymi borykają się organizatorzy wydarzeń, umożliwiając SGE utrzymanie efektywności kosztowej bez uszczerbku dla jakości wydarzenia dla lojalnych klientów

Silicone Expo USA po raz kolejny będzie gospodarzem światowej klasy konferencji technicznej wraz z globalnymi wystawcami reprezentującymi cały łańcuch dostaw silikonu. Trzydniowe wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najnowszych osiągnięć i innowacji w branży. - Zapraszamy profesjonalistów i entuzjastów branży, aby dołączyli do nas we wrześniu w Pittsburghu i doświadczyli niezrównanych wrażeń. Nasza współpraca z International Elastomer Conference podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie platformy, która sprzyja wymianie wiedzy i możliwościom nawiązywania kontaktów w sektorach silikonu i elastomerów - dodaje Nathan Reuby.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego ekscytującego partnerstwa i nadchodzącego wydarzenia, prosimy o kontakt z zespołem Select Global Events pod adresem info@selectglobalevents.com.

sil-usa-logo

Czytaj więcej:
Targi 1283
Nowości 335