Silny&Salamon na targach Pakfood 2015

Silny&Salamon na targach Pakfood…
Jednym z rozwiązań zaprezentowanych przez firmę Silny&Salamon na zakończonych niedawno poznańskich targach Pakfood był system zamykania woreczków za pomocą klipsa. Klips ten może być zaopatrzony w nadrukowane informacje dotyczące daty przydatności do spożycia towaru. Jak mówi Waldemar Salamon, wiceprezes zarządu gdyńskiej spółki, jest to rozwiązanie bardzo rozpowszechnione na przykład na rynku holenderskim.

Firma pokazała również na swoim stoisku targowym zamykarkę typu flow pack oraz grupę maszyn pakujących w gotowe worki ze wstępnym nadrukiem. W tym ostatnim urządzeniu możliwe jest zaprogramowanie na panelu kontrolnym kodu kreskowego lub innych informacji.

Silny&Salamon to firma o 25-letniej tradycji. Spółka proponuje między innymi rozwiązania w zakresie pakowania produktów produktów (spożywczych, elektrotechnicznych, części zamiennych czy akcesoriów meblowych), zabezpieczania produktów delikatnych w logistyce, jak również zamykania opakowań różnego rodzaju. W ofercie firmy znajdują się także aplikacje służące do liczenia elementów oraz ważenia drobnych elementów plastikowych, metalowych i artykułów sypkich.

O propozycjach firmy dla branży opakowaniowej opowiada w naszym materiale wideo Waldemar Salamon.