Sprawdzony produkt Sirane

Sprawdzony produkt Sirane
Globalną sprzedażą na poziomie 140 mln sztuk rocznie może się pochwalić, działająca także w Polsce firma Sirane. Taki wynik uzyskuje w odniesieniu do nowoczesnych wkładów absorpcyjnych Dri-Fresh Inflex.

Dri-Fresh Inflex, to sprawdzony już gatunek absorberów przeznaczonych do mięsa, drobiu i ryb. Polecane są one firmom przetwarzającym i pakującym żywność. Nadają się zarówno do aplikacji ręcznej, jak i maszynowej.

Poszczególne wkłady z tej rodziny cechują się wysoką sztywnością. Są także płaskie i bardzo łatwo można je rozdzielać, co w znaczny sposób przyczynia się do ułatwienia i przyspieszenia ręcznej aplikacji produktów. Co więcej omawiane wkłady absorpcyjne Dri-Fresh Inflex są przyjazne dla środowiska. Powstały dzięki wykorzystaniu celulozy, którą z łatwością można poddać ponownemu przetworzeniu. Odznaczają się również tym, że nie zawierają żadnych warstw klejących i w aż 90 proc. są biodegradowalne.

wkłady absorpcyjne firmy Sirane

Pomagają redukować zbyt duże ilości wilgoci, która gromadzi się po procesie technologicznym w opakowaniach przeznaczonych do produktów spożywczych. Tego typu skaza może być wywołana przez wydostawanie się płynów ustrojowych lub też różnice w poziomie wilgotności względnej wewnątrz i na zewnątrz opakowania. W sytuacji gdy nie uda jej się wchłonąć może doprowadzić do uszkodzenia zapakowanego produktu i pogorszenia jakości jego wyglądu. Proces walki z tym zagrożeniem najlepiej przeprowadzić w oparciu o proces absorpcji. I dlatego warto sięgać po wkłady absorpcyjne w postaci arkusza umieszczonego pod porcją mięsa lub warzyw. Sirane jest jednym z liderów w tym segmencie, a wkłady Dri-Fresh Inflex jednym z jej największych osiągnięć.

Omawiany produkt składa się z czystego materiału absorpcyjnego w bardzo trwałym bezklejowym połączeniu z pojedynczą warstwą folii polimerowej. Warstwa chłonna jest bardzo miękka, a jednocześnie wytrzymała, przez co chroni zawartość opakowania.

Sirane, to firma, której siedziba znajduje się w brytyjskiej miejscowości Telford. Spółka jest wiodącym producentem wkładów absorpcyjnych przeznaczonych do opakowań żywnościowych. Jej portfolio składa się m.in. z takich produktów jak: wkłady absorpcyjne do mięsa, drobiu i ryb, wkłady absorpcyjne do warzyw, kanapek i wypieków, wkłady absorpcyjno-ochronne.

Czytaj więcej: Sprzedaż 127 Opakowania 1104