Startują zapisy na konkurs 11. Strefy Studenta

Startują zapisy na konkurs…

Ruszyła rejestracja na Konkurs 11. Strefy Studenta organizowany podczas 14 edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dn. 31.05.-01.06.2022 w EXPO XXI Warszawa. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 11 kwietnia.

W ramach Targów Packaging Innovations młodzi projektanci mają okazję do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt opakowania lub etykiety. Konkurs daje możliwość studentom na promocję nowatorskich prac szerokiemu gronu odbiorców oraz integrację i nawiązanie relacji z biznesowym środowiskiem branży opakowań.

Studenci zaprezentują swoje prace konkursowe w trzech kategoriach: wrażenie, funkcjonalność i forma oraz szata graficzna.

W jury zasiądą: prof. Stanisław Tkaczyk - prezes Polskiej Izby Opakowań, Konrad Nowakowski - prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO, Krzysztof Skrobot - dyrektor Polskiej Izby Fleksografów, Izabela E. Seidl-Kwiatkowska - prezes European Packaging Group - wydawca magazynu "Packaging Polska", przewodnicząca Jury Konkursu ART of PACKAGING oraz Beata Wielgat, Alfa Print - wydawca magazynów "Poligrafika" i "Opakowanie".

Dla laureatów konkursu przygotowane są atrakcyjne nagrody: możliwość bezpłatnej prezentacji swoich prac w ramach konkursowego stoiska Strefa Studenta podczas Targów, nagrodę pieniężną w wysokości 1200 zł dla Laureata z każdej kategorii. Udział w konkursie to przede wszystkim możliwość dotarcia do potencjalnego pracodawcy, spotkania z ekspertami i szansa zaistnienia w branży opakowań.

Sprawdź jak się zgłosić: https://bit.ly/3oFxm9q

Link do rejestracji: https://packaging2022.exposupport.pl/student/register

strefa-studenta-2022-news
Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum