Stäubli na targach Pneumaticon 2017

Stäubli na targach Pneumaticon…
Tegoroczne targi to już X edycja największych targów w południowej Polsce poświęconych rozwiązaniom dla przemysłu w dziedzinie sprężonego powietrza i hydrauliki.

Targi PNEUMATICON towarzyszą targom związanym z obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM oraz WIRTOPROCESY.

Wśród ofert wielu wystawców na targach, zapoznać się będzie można również z rozwiązaniami oferowanymi przez wiodącego producenta systemów szybkozłączy do wszystkich typów cieczy, gazów i połączeń elektrycznych - firmę Stäubli.
Dzisiaj Stäubli zatrudnia ponad 4500 pracowników i prowadzi swoja działalność na każdym kontynencie, posiada 12 zakładów produkcyjnych, łącznie z firmami z grupy jak Schönherr, Multi-Contact i Deimo.

Firma Stäubli w tym roku zaprezentuje na swoim stoisku bogatą gamę swoich produktów przeznaczonych do sprężonego powietrza. Począwszy od pistoletów odmuchowych, węży, węży spiralnych, szybkozłączy przyłączeniowych, rozdzielaczy, filtrów, multizłączy, aż po elementy instalacyjne linii.

Szybkozłącza


Nowością na targach będzie kompaktowy pistolet typu SBG. Jego niewielkie wymiary oraz waga zostaną docenione na stanowiskach montażowych. Pistolet ten występuje z czterema różnymi dyszami.

Kompaktowy  i obdmuchowy pistolet SBG Stäubli


Na stoisku firmy Stäubli w hali G (stoisko nr 1) będzie można zapoznać się również z ofertą szybkozłączy przeznaczonych do instalacji hydraulicznych.


Szybkozłącza do termoregulacji form wtryskowych
 

Szybkozłącza do termoregulacji form wtryskowych, obiegów hydraulicznych i pneumatycznych, systemy szybkiego mocowania do form wtryskowych

Polska