"Strefa wiedzy" na targach RubPlast Expo

"Strefa wiedzy" na targach…
Nowością podczas drugiej edycji targów RubPlast EXPO w 2009 roku, było zorganizowanie „Strefy wiedzy”, która będzie kontynuowana również w tym roku jak i w następnych latach.

- Tym właśnie różnimy się od innych ośrodków targowych, które organizują wystawy o podobnej tematyce – podkreśla Agnieszka Białas, dyrektor projektu RubPlast EXPO. –Podczas premierowej edycji „Strefy wiedzy” można było uzyskać najistotniejsze informacje w zakresie wymogów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH).

Swoją ofertę przedstawiły m.in.: Ministerstwo Gospodarki oraz Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego, Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Instytut Chemii Nieorganicznej, Instytut Przemysłu Organicznego, Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników, Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej „Blachownia”.

- W tym roku poszerzamy „Strefę wiedzy”. Było i jest tak duże zainteresowanie nasza akcją: liżej REACH, że wzbogacamy „Strefę” o specjalistyczne konferencje i seminaria o tej tematyce, a więc na naszej wystawie będą obecne nie tylko punkty informacyjne, ale również zorganizujemy przy pomocy silnych partnerów, tych co w ubiegłym roku, branżowe spotkania – dodaje Agnieszka Białas.

Trzecie Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO odbędą się w dniach 17- 19 listopada w sosnowieckim Centrum Targowo - Wystawienniczym Expo Silesia. Targi RubPlast EXPO z każdym następnym rokiem coraz bardziej umacniają swoją pozycję w branży. Świadczą o tym przede wszystkim opinie wystawców, którzy coraz liczniej prezentują się podczas tego wydarzenia branżowego.

Czytaj więcej: Targi 1017