Studia podyplomowe z BKP Dolina Narzędziowa

Studia podyplomowe z BKP Dolina…

Bydgoski Klaster Przemysłowy ogłosił nowy kierunek studiów podyplomowych z Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego, który będzie oferowany we współpracy z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kierunek ten odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, zwłaszcza w kontekście przemysłowym.

Zajęcia z zakresu Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego będą prowadzone na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, zapewniając studentom dostęp do nowoczesnej infrastruktury edukacyjnej oraz doświadczenia renomowanych ekspertów z branży. Program studiów obejmie zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne, aby absolwenci byli przygotowani do skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami związanymi z ochroną systemów przemysłowych przed cyberzagrożeniami.

studia-podyplomowe-1-1

Decyzja o wprowadzeniu studiów podyplomowych z Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego wynika z naszej troski o rozwój bezpiecznych praktyk w sektorze przemysłowym. Współpraca z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego gwarantuje wysoki poziom nauczania oraz dostęp do najnowszych technologii i metod w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Więcej informacji i zapisy na studia: https://klaster.bydgoszcz.pl/cyberbezpieczenstwo-przemyslowe/


1


Reportaże

Forum