Symulacje wytłaczania w ofercie softPROGRESS

Symulacje wytłaczania w ofercie…
Firma softPROGRESS, polski dostawca rozwiązań software'owych i usług konsultingowych dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, nawiązał w dniu 25 listopada 2013 roku współpracę z Altair Engineering Inc. - wiodącym dostawcą technologii i usług, które umożliwiają wprowadzanie innowacji i podejmowanie lepszych decyzji. Umowa pozwala firmie softPROGRESS sprzedawać przedsiębiorstwom produkcyjnym w Polsce pakiet HyperXtrude przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw sztucznych i metalu.

Nowa umowa to kolejny krok firmy softPROGRESS po sukcesach związanych z dystrybucją na polskim rynku oprogramowania SimpoeMold do symulacji wtrysku tworzyw oraz BlowView do symulacji formowania z rozdmuchem i FormView do symulacji termoformowania próżniowego.

Jak podkreślają przedstawiciele softPROGRESS, zaletą rozwiązań firmy Altair jest
ich otwarty charakter - program partnerski spółki oraz oferta różnorodnych rozwiązań CAE to znacznie więcej niż same symulacje wytłaczania.

Technologia Altair Engineering Inc. pozwala na optymalizację analiz, zarządzania i wizualizacji informacji biznesowych i inżynierskich. Altair to prywatna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu kluczowych rozwiązań analitycznych dla przedsiębiorstw w zakresie rozwoju produktów i zaawansowanych obliczeń. Spółka zatrudnia ponad 1300 pracowników, a jej biura zlokalizowane są w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Europie i Azji.

softPROGRESSbrak
 

Usługi oraz sprzedaż oprogramowania związanego z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych: RapidAuthor, Operator Production Optimizer(MES),etc.

Polska