Targi EPLA po raz pierwszy jesienią

Targi EPLA po raz pierwszy…
Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA odbędą się w tym roku w Poznaniu w nowym, jesiennym terminie: 21-24 września. Organizatorzy liczą, że zmiana ta będzie stanowić silny impuls do wzrostu tej imprezy.

Epla będzie się odbywać równolegle z blokiem targów przemysłu spożywczego i opakowaniowego, w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia, jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Pakfood. Duża część zwiedzających te targi jest zainteresowana rozwiązaniami z zakresu przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. Nowa formuła targów zakłada również stworzenie przestrzeni specjalnej dla Parku Maszyn
w dostosowanym do tego celu pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W ramach targów Epla zorganizowane zostaną salony tematyczne: surowców, kauczuku, termoformingu, wtrysku, kompozytów i maszyn. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą wykłady i konferencje.

Organizatorzy już teraz zachęcają do zgłoszenia udziału w charakterze wystawcy - atrakcyjne warunki cenowe obowiązują do dnia 19 czerwca 2015. Więcej informacji na stronie internetowej organizatora.


brak
 

Lider polskiego rynku targowego, organizator targów m.in. Taropak, Pakfood, Epla, Poleko, Budma

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08