Targi EPLA po raz pierwszy jesienią

Targi EPLA po raz pierwszy…
Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA odbędą się w tym roku w Poznaniu w nowym, jesiennym terminie: 21-24 września. Organizatorzy liczą, że zmiana ta będzie stanowić silny impuls do wzrostu tej imprezy.

Epla będzie się odbywać równolegle z blokiem targów przemysłu spożywczego i opakowaniowego, w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia, jak targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Pakfood. Duża część zwiedzających te targi jest zainteresowana rozwiązaniami z zakresu przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. Nowa formuła targów zakłada również stworzenie przestrzeni specjalnej dla Parku Maszyn
w dostosowanym do tego celu pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W ramach targów Epla zorganizowane zostaną salony tematyczne: surowców, kauczuku, termoformingu, wtrysku, kompozytów i maszyn. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą wykłady i konferencje.

Organizatorzy już teraz zachęcają do zgłoszenia udziału w charakterze wystawcy - atrakcyjne warunki cenowe obowiązują do dnia 19 czerwca 2015. Więcej informacji na stronie internetowej organizatora.


brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09