Targi Kompozyt - Expo w nowym terminie

Targi Kompozyt - Expo w nowym…

Większość ośrodków targowych przeniosła swoje imprezy wiosenne na jesień. Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, Targi w Krakowie zdecydowały o przesunięciu terminu XI Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt - Expo  z  6 - 7 października na 14 - 15 października 2020, tak aby odbywały się jednocześnie z XII Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych Symas i XII Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.

Targi Kompozyt - Expo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży materiałów kompozytowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ułatwiają one zdobycie nowych kontaktów, które w nowej sytuacji gospodarczej będą bardzo pomocne. Nowy termin oraz możliwość udziału w kilku wydarzeniach równocześnie, da możliwość znalezienia licznych klientów, partnerów biznesowych, poszerzenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń. "Zrobimy wszystko, aby Kompozyt - Expo jak zawsze były wydarzeniem na najwyższym poziomie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami biznesowymi." - informują organizatorzy targów.

"Sytuacja jest wyjątkowa i mamy nadzieję, że decyzja o zmianie terminu spotka się z Państwa zrozumieniem. Nic tak nie łączy ludzi, jak bezpośrednie rozmowy. Targi były, są i będą miejscem, w którym możemy dyskutować, omawiać bieżącą sytuację, a przede wszystkim pozyskiwać partnerów w biznesie. Tego wszystkim Państwu życzymy" - czytamy w komunikacie Targów w Krakowie.


Czytaj więcej:
Targi 1213

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska