Targi Moulding Expo w Stuttgarcie już za tydzień

Targi Moulding Expo w Stuttgarcie…

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Tworzenia Form Wtryskowych, Narzędzi do Form i Modelowania - Moulding Expo 2023, odbędzie się w dniach 13 - 16 czerwca 2023 r. w Stuttgarcie.

Targi Moulding Expo to jedna z najważniejszych imprez targowych branży formierskiej w Europie. Koncentrują się produkcji form wtryskowych, produkcji narzędzi do form oraz na modelowaniu. Na targach prezentują się również producenci centrów obróbkowych CNC wykorzystywanych do tworzenia narzędzi i form, producenci podzespołów oraz materiałów. Targom towarzyszy również bogaty program ramowy, co sprawia, że targi od lat są obowiązkowym miejscem spotkań dla całej branży. W targach weźmie udział blisko 400 wystawców z 25 krajów, w tym trzy firmy z Polski.

Podczas ostatniej edycji targów w 2019 r. (targi odbywają się co 2 lata) swoją ofertę zaprezentowało ponad 700 wystawców (25% z zagranicy), a targi odwiedziło 13 tys. specjalistów (17% z zagranicy) z 59 krajów.

Tegoroczne targi odwiedzi również delegacja Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, która spotka się z przedstawicielami niemieckich związków branżowych współorganizujących targi, między innymi z VDWF, VDW i VDMA oraz weźmie udział w uroczystym spotkaniu dla wystawców.

Więcej informacji o targach znaleźć można na stronie Oficjalnego Przedstawicielstwa Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce https://eurotargi.com/targi/moulding-expo/

Bezpłatne wejściówki na targi dla gości z Polski

Aby je otrzymać należy wpisać kod HELLOMEX2023 na stronie https://www.messe-stuttgart.de/moulding-expo/en/visitors/tickets-opening-times (pomarańczowe okienko po prawej stronie) i nacisnąć „Redeem code”. Po rejestracji bilet można wydrukować lub zapisać na smartfonie.

molding-expo