Targi PCI Days coraz bliżej

Targi PCI Days coraz bliżej…

Targi PCI Days 2019, które odbędą się już tego roku w dniach 15-16 maja w Warszawie, są nowym wydarzeniem B2B skierowanym do producentów, dostawców oraz firm działających w sektorach farmaceutycznym oraz kosmetycznym.

Targi już od ich zapowiedzi cieszą się dużym zainteresowaniem - dowodem na to jest ciągle powiększająca się lista firm i producentów zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu, wśród wystawców nie zabraknie firm reprezentujących branżę opakowaniową. Już teraz swój udział potwierdziły takie firmy jak: APON Andrzej Zawadzki, Fabryka Maszyn Pakujących PABLO, Grupa JMC, HLP Klearfold, Impag Chemicals Poland, ITS Science, J. S. Hamilton Poland S. A., Mikrolab, Netzsch Instrumenty, Nortec J.Pfeiffer - Chrzanowska, PQE Group, Sanok Rubber, Shim-Pol, Uni-Export Instruments Polska, Unicom International, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia, Zakład Poligraficzny Wiking Graf Sp. j. T. Jakubowski, Dr. Nowaczyk Laboratorium Badań Kosmetyków, Argenta, Bruker Polska, Dr Koziej, C. E. Roeper GmbH, LGC Standards, Bosky, Efaflex Polska oraz Software Point.

PCI Days to targi dające możliwość wystawienia się zarówno dużym, renomowanym dostawcom, jak i małym przedsiębiorstwom, które dopiero szukają okazji, by zaprezentować swoją ofertę i nowości. Wydarzenie powstało po to, by zaspokoić potrzeby producentów kosmetyków i leków, reprezentujących firmy międzynarodowe, duże polskie przedsiębiorstwa, a także graczy średnich, małych oraz mikroprzedsiębiorstw. Zarówno ci pierwsi (produkujący na skalę masową), jak i ostatni (specjalizujący się w niszach produktowych i niskich nakładach) znajdą dostawców, którzy zaspokoją ich potrzeby w zakresie nowych maszyn, urządzeń, technologii, surowców, opakowań oraz zaoferują kompleksowe rozwiązania dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Ikony

PCI Days nie składa się wyłącznie z wystaw ekspozycji stoisk. To miejsce spotkań oraz wielu interesujących wykładów, organizowanych w specjalnie do tego przygotowanych dwóch Strefach Inspiracji: Kosmetycznej Strefie Inspiracji - dedykowanej aktualnym zagadnieniom oraz trendom z branży kosmetycznej oraz Farmaceutycznej Strefie Inspiracji - skierowanej do branży farmaceutycznej i omawiającej istotne zagadnienia z etapów produkcji leku. Wykłady będą prowadzone pod nadzorem doświadczonych ekspertów z branży oraz specjalistów.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Farmacom, działające już od wielu lat w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej, wydawca czasopism „Świat Przemysłu Kosmetycznego” oraz „Świat Przemysłu Farmaceutycznego” oraz organizator kongresów skupiających reprezentantów wielu renomowanych firm.

Dostawców zainteresowanych wykupieniem powierzchni wystawienniczej organizatorzy zapraszają do kontaktu. Dla osób chcących odwiedzić targi istnieje możliwość skorzystania z darmowej rejestracji na stronie www.pcidays.pl.

Patroni PCI Days

Czytaj więcej:
Medycyna 156
Targi 1193

Reportaże

Forum