Targi Plastpol 2019: nowe firmy i wystawy narodowe

Targi Plastpol 2019: nowe…

Zainteresowanie tegoroczną edycją targów Plastpol jest ogromne, mimo iż w 2019 roku odbywają się również Targi K - najważniejsza światowa impreza branżowa, na której spotykają się wszyscy, którzy na co dzień mają jakikolwiek związek z branżą tworzyw sztucznych.

Jednak bardzo wielu wystawców targów Plastpol w Targach Kielce w swych działaniach marketingowych i promocyjnych zaplanowało targi w Kielcach, jako miejsce realnego, branżowego biznesu. Wystawcy często decydują się nie tylko na skromne stoiska informacyjne, ale na duże ekspozycje z maszynami.

Plastpol budzi coraz większe zainteresowanie wśród zagranicznych firm, przypomnijmy, że już ponad 50 procent wystawy stanowią przedsiębiorcy spoza Polski. W roku 2018 wystawcy reprezentowali podczas targów w Kielcach aż 38 państw i 4 kontynenty. Ubiegłoroczne targi obejrzało 19 000 specjalistów branży, w tym wielu zagranicznych gości. To jedno z najbardziej cenionych wydarzeń przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Dla przedsiębiorców to wyjątkowa okazja spotkania w jedynym miejscu liderów polskiej branży i nawiązania współpracy. Szansę doceniają zagraniczne firmy.

Co roku do grona wystawców dołączają nowe państwa. Tym razem jest to na przykład Gruzja. Pojawi się też więcej firm z Iranu, które chcą zaistnieć na europejskim rynku. Silną obsadę mają w 2019 roku Turcja i Chiny. Najbliższym Międzynarodowym Targom Przetwórstwa Tworzyw i Gumy będą towarzyszyć ciekawe wystawy narodowe. Potencjał swych branż zaprezentują Austria, Czechy i Szwajcaria.

A tak targi Plastpol wyglądały w zeszłym roku:

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska