Targi SyMas 2015 coraz bliżej

Targi SyMas 2015 coraz bliżej…
Wielkimi krokami zbliża się największa impreza branży materiałów sypkich i masowych SyMas 2015, organizowana w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym EXPO przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. W dniach 6-7 października w jednym miejscu zbiorą się producenci i dostawcy, chcący zaprezentować gościom Targów najnowsze technologie oraz rozwiązania dedykowane dla przemysłu, jak również własne, cenne doświadczenia w zakresie obróbki, magazynowania i transportu materiałów sypkich i masowych. Bez wątpienia jest to jedyna taka impreza w Europie Centralnej.

Równolegle odbędą się powiązane tematycznie Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Na obydwu wydarzeniach nie zabraknie przedsiębiorców, inżynierów oraz specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem zakładów przemysłowych. Z roku na rok powiększa się liczba wystawców a udział w imprezie jest szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Szeroki zakres oferty powinien zainteresować przedstawicieli tak różnych dziedzin, jak przemysł spożywczy, chemiczny, budowlany czy wydobywczy.

Równie imponująco prezentuje się program towarzyszący targom SyMas oraz Maintenance, a więc seminaria workShops, konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich oraz Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Uczestnicy targów będą mieli również niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział pokazach wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych przygotowanych przez Grupę WOLFF.

targi symas


Obserwatorzy pokazu będą mogli osobiście przekonać się o sile wybuchów do jakich dochodzi w środowisku przemysłowym, obserwując eksplozje przy udziale m.in. mąki czy skrobi kukurydzianej. Problem jest poważny i aktualny, o czym świadczą statystyki GUS, wedle których w roku 2014 ponad 480 tysięcy osób w Polsce pracowało w warunkach zagrożenia zdrowia i życia. Co więcej według danych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w ubiegłym roku doszło do blisko 100 pożarów w zakładach produkcji i magazynach spowodowanych samozapłonem biologicznym lub chemicznym.

SyMas targi


Na stronach www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl znajduje się formularz uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi oraz szczegółowe informacje dotyczące przebiegu Targów.

Kontakt:
Katarzyna Banach
Kierownik Zespołu Organizacji Targów
tel. +48 12 651 95 24
tel. kom. +48 510 134 218
banach@targi.krakow.pl

Karol Miernikiewicz
Zastępca Komisarza Targów
tel. +48 12 651 95 31
tel. kom. +48 507 044 183
miernikiewicz@targi.krakow.pl

Czytaj więcej: Targi 1054