Targi SyMas już za chwilę

Targi SyMas już za chwilę…
Zbliżają się targi easyFairs SyMas. Będzie to wystawa poświęcona obróbce, przeładunkowi, transportowi i logistyce materiałów sypkich i masowych. Miejsce: Kraków, termin: 2-3 grudnia.

Na początku listopada odbyły się w niemieckim Dortmundzie targi maszyn i urządzeń służących obróbce, magazynowaniu i logistyce materiałów sypkich i masowych – easyFairs Schutgut. Była to już trzecia edycja targów, przygotowana przez niemieckie biuro europejskiego organizatora targów branżowych grupę easyFairs. Cieszyły się one w Niemczech dużą popularnością. Wystarczy tylko powiedzieć, że z roku na rok liczba firm prezentujących swoje produkty i usługi podczas Schutgut wzrasta o blisko 100 proc., podobnie jak liczba osób odwiedzających targi. W ostatniej edycji na dwóch halach ekspozycyjnych zaprezentowało się ponad 250 wystawców, przede wszystkim z Niemiec, ale także Austrii, Belgii i Francji.

Zachęceni sukcesem imprezy w krajach Europy Zachodniej szefowie easyFairs zdecydowali o organizacji podobnego wydarzenia również w Polsce. Stąd pojawienie się w naszym kalendarzu targowym targów SyMas.

Targi SyMas już za chwilę

W Hali Targów w Krakowie odbędzie się pierwsza w Polsce specjalistyczna wystawa przeznaczona specjalnie dla branży materiałów sypkich i masowych.

Wystawcy z Polski, Niemiec, Belgii i Holandii w ciągu zaledwie dwóch dni zaprezentują swoją ofertę handlową - maszyny, urządzenia, nowości produktowe i rozwiązania technologiczne. Będzie można nie tylko zapoznać się z konkretnymi produktami i usługami, ale także wziąć udział w bezpłatnych mini seminariach i warsztatach tematycznych „learnShops”. Program learnShops obejmuje m.in. taką tematykę jak dynamiczna areacja - wspomaganie odbioru materiałów sypkich z silosów, innowacyjny pomiar poziomu materiałów sypkich - 3D, technika oczyszczania taśm przenośnikowych, zastosowanie technik wibracji w przesiewaniu, sortowaniu oraz wspomaganiu transportu i wysypu materiałów sypkich.

- Zapraszamy do odwiedzania targów easyFairs SyMas wszystkie firmy produkcyjne z branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej, wydobywczej, rolno spożywczej itp., które w swojej produkcji zajmują się obróbką, magazynowaniem, przetwarzaniem i transportem wszelkiego rodzaju proszków, pyłów, granulatów, nasion, ziaren, kruszyw, aby podczas targów easyFairs SyMas wzbogaciły się o nową wiedzę i kontakty, która na pewno okaże się niezwykle przydatna w podnoszeniu efektywności ich produkcji - zachęca Angelika Matusik, marketing manager w grupie easyFairs.

Czytaj więcej: Targi 1054