Targi SyMas po raz piąty jesienią w Krakowie

Targi SyMas po raz piąty jesienią…
2 i 3 października w Krakowie po raz piąty odbędą się Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Jak co roku organizatorzy przygotowali nowość. Tym razem będzie to Strefa rozwiązań przeciwwybuchowych Atex.

W ofercie firm prezentujących swoje produkty na targach nie zabraknie: urządzeń weryfikujących, filtrujących, separujących, mielących, mieszających a także systemów ważących, wag kontrolnych, aparatury pomiarowej i wielu innych rozwiązań używanych w przemyśle materiałów sypkich i masowych.
PEŁNA LISTA WYSTAWCÓW

Strefa rozwiązań przeciwwybuchowych

W nowej na targach, Strefie rozwiązań przeciwwybuchowych – ATEX zaprezentują się firmy oferujące zabezpieczenia procesowe, systemy filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia wykorzystywane w strefach zagrożonych wybuchem m.in.: czujniki ciśnienia, uziemienie elektrostatyczne, płytki bezpieczeństwa, zawory bezpieczeństwa, zawory oddechowe, itp. Swój udział w strefie potwierdziły już m.in. firmy: Bart Sp. z o.o., GGK Wieland, Nederman, Proorganika, RSBP s.r.o., Grupa Wolff.

Seminaria learnShops

Na targach nie zabraknie również bezpłatnych seminariów learnShops – prezentacji firm biorących udział w targach. W tym roku wśród tematów między innymi: Zabezpieczenia przeciwwybuchowe wyposażenia przemysłowego, ważenie dynamiczne, hermetyczne linie mieszania i konfekcjonowania z zastosowaniem nowoczesnych systemów połączeń.

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu

Podczas targów obędzie się również II edycja cyklu szkoleniowego pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, której tematyka podzielona będzie na sześć bloków: Efektywność służb utrzymania ruchu, Predykcyjne utrzymanie ruchu, Bezpieczeństwo w utrzymaniu ruchu, Redukcja kosztów Utrzymania Ruchu, Informatyczne wspomaganie utrzymania ruchu- systemy klasy CMMS oraz Lean Manufacturing w praktyce. Organizatorzy kładą nacisk nie tylko na teoretyczne, ale przede wszystkim na praktyczne podejście do tematu, dlatego w programie nie zabraknie interesujących przykładów (case study) z firm: Takeda Pharma, Koelner S.A oraz zakładu produkcyjnego w Rosji. Podczas szkolenia swoją wiedzą podzielą się najlepsi specjaliści zajmujący się na co dzień zarządzaniem działami utrzymania ruchu i produkcji.

Więcej informacji o targach i wydarzeniach towarzyszących na stronie:
www.easyfairs.com/pl/symas2013

Kontakt:
Karol Miernikiewicz – Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 31
Kom. +48 507 044 183
karol.miernikiewicz@easyfairs.com

targi symas


Czytaj więcej: Targi 1054