Targi SyMas w Krakowie w październiku

Targi SyMas w Krakowie w październiku…
Grupa EasyFairs kontynuuje przygotowania organizacyjne do targów SyMas.

Targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs SyMas odbędą się w Krakowie 5-6 października tego roku. Będzie to już trzecia edycja tej imprezy. Są to jedyne w naszym kraju targi przygotowane specjalnie dla branży materiałów sypkich i masowych.

- Szacuje się, że 80 proc. produktów przemysłowych występuje w postaci proszków lub granulatów. Nasze przedsiębiorstwo podobnie jak i inne firmy zajmujące się transportem, magazynowaniem, obróbką, rozładunkiem i załadunkiem tych materiałów miały dotąd trudności ze znalezieniem odpowiednich targów w Polsce, na których mogły by się zaprezentować. Cieszymy się, że pojawiły się u nas pierwsze targi specjalistyczne SyMas poświęcone materiałom sypkim. Wypełniły one pustą przestrzeń w naszym kalendarzu targowym – mówi Grzegorz Bożek z firmy NetterVibration, która już w ubiegłym roku uczestniczyła w SyMasie.

W tym roku w Krakowie prezentowane będą nowoczesne maszyny i urządzenia wykorzystywane w obróbce, przeładunku, magazynowaniu, transporcie i logistyce materiałów sypkich. W ich trakcie swoją ofertę zaprezentują firmy działające w takich sektorach jak produkcja maszyn sortujących, osuszających i mieszających; składowanie opakowań i magazynowanie; aparatura pomiarowa i kontrolna; produkcja systemów i transport taśmowy; oddzielanie i filtrowanie; ważenie; miksowanie i dozowanie; bezpieczeństwo i środowisko.

SyMAs, Kraków


Do tej pory udział w targach potwierdziły m.in. następujące spółki: Aerzen Polska, Cerus Wena, Fr. Jacob Söhne, Netter Vibration Polska, Process Sensors Polska, Proorganica, Rectus Polska, Wakro, Wam Polska, DMN Westinghouse, Schenk Process, Skako Vibration, HELEON Construction, SRL, Tekpro, Scutti.

Organizatorzy mają nadzieję, że krakowski SyMas nawiąże do niedawnych targów easyFairs Schüttgut w niemieckim Dortmundzie. Tam podczas wystawy pojawiło się 245 wystawców i ponad 3 tys. zwiedzających. Część z nich ma być obecna również w Polsce.

- Targi SyMas zostały objęte patronatem Polskiego Związku Pracodawców Producentów Kruszyw oraz BalticBerg Consulting. Współpraca ta z pewnością wpłynie korzystnie na poziom merytoryczny targów, a dzięki sugestiom i wskazówkom ze strony partnerów będziemy mogli zapewnić bogaty program towarzyszący, zarówno w postaci seminarów learnShops, jak i Międzynarodowego Seminarium Index. Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych - ATEX, które odbędzie się pierwszego dnia targów – tłumaczy Małgorzata Trzebuniak z działu marketingu easyFairs Poland.

Ruszyła już rejestracja gości branżowych na targi. Elektroniczny formularz znajduje się na stronie:
SyMas - rejestracja gości

Równolegle z targami easyFais Symas odbędą się targi easyFairs Maintenance dotyczące utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

Czytaj więcej: Targi 1054