Targi branżowe: Dni Przemysłu i Automotive Hungary

Targi branżowe: Dni Przemysłu…

Międzynarodowe targi przemysłowe Dni Przemysłu oraz Międzynarodowe targi dostawców przemysłu samochodowego Automotive Hungary odbędą się w dniach 16-19 maja 2023 r. w Centrum Kongresowo - Targowym HungExpo Budapest!

Największe spotkanie biznesowe Węgier, prezentujące wszystkie sektory przemysłu, oferuje zarówno właścicielom małych i średnich firm, jak również menedżerom dużych firm profesjonalne forum, na którym mogą zapoznać się z kierunkami rozwoju poszczególnych branż, najnowszymi osiągnięciami i trendami determinującymi dane sektory przemysłu.

Wystawcy, dostawcy i profesjonalni zwiedzający, w tym zaopatrzeniowcy, inżynierowie i projektanci, mogą wykorzystać synergię występującą pomiędzy branżami, aby utrzymać i wzmocnić swoją pozycję w łańcuchach produkcji lub dostaw, lub ewentualnie wejść na ten rynek w charakterze nowego gracza.

Producenci, dystrybutorzy i usługodawcy prezentują swoje produkty i oferty, które odwiedzający mogą obejrzeć w tym samym czasie w jednym miejscu, mogą uzyskać szczegółowe informacje, i w zależności od produktu obejrzeć go w działaniu, i na podstawie pozyskanych informacji zdecydować o swoich najnowszych inwestycjach, nawiązaniu nowych kontaktów handlowych lub umocnić istniejące relacje biznesowe.

Do początku kwietnia do palety wystawców zgłosiło się ponad 320 wystawców z 14 krajów. W pawilonach A, D i E Centrum Targowego będą oczekiwać odwiedzających ekspertów z prezentacjami ich nowości, rozwiązań oszczędzających energię i koszty oraz nagrodzonych produktów.
Stale aktualizowana lista uczestników znajduje się na internetowych stronach wystaw.

Organizatorzy we współpracy z profesjonalnymi partnerami oczekują zainteresowanych z licznymi programami i wydarzeniami, m.in.:

  • Konferencja i szkolenia zawodowe Izby Inżynierów (BPMK)
  • Zaawansowane szkolenia spawalnictwa, pokazy praktyczne (MHtE, MAHEG)
  • Wysokiej jakości wykłady i warsztaty wystawców
  • Konferencja BHP i pokaz mody (U4)
  • Konferencja Przemysłu Tworzyw Sztucznych (MMSZ)
  • Konferencja Opakowań (CSAOSZ)
  • Konferencja Przemysłu Samochodowego Portfolio-MAGE 2023
  • Wykłady i pokazy związane z akumulatorami i napędem wodorowym
  • Konkurs inżynierów Techtogether Automotive Hungary (autopro.hu)
  • Uliczka wyższych uczelni
ah2023-header-en


in-header-2023-en


Dalsze informacje:
Więcej informacji o wystawie, a także wpisy już zarejestrowanych wystawców można znaleźć na stronach wystawy na Facebooku i LinkedIn:
www.iparnapjai.hu/en
www.automotivexpo.hu/en
https://www.facebook.com/iparnapjai/
https://www.facebook.com/automotivexpo
https://hu.linkedin.com/showcase/industry-days-2016!

Czytelnicy serwisu mogą dokonać wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej wydarzenia, dzięki której mogą bezpłatnie odwiedzić wystawy: https://iparnapjai.hu/en/plastikportal


Czytaj więcej:
Targi 1274

Reportaże

Forum