Technologie wodorowe na targach Kompozyt-Expo

Technologie wodorowe na targach…

Wodór i kompozyty - kluczowe połączenie

Już za kilka dni - 28 i 29 września br. - w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo, które staną się idealną okazją do szerokiej dyskusji na temat szans rozwoju technologii wodorowych. Kompozyty i wodór to kluczowe połączenie, które pozwoli sprostać wyzwaniom związanym przede wszystkim z transportem i magazynowaniem wodoru. Dzięki współpracy z Innowacyjną Małopolską oraz Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych Targi Kompozyt-Expo będą dogodną przestrzenią wymiany myśli, wiedzy i doświadczenia. Dzięki wydarzeniu w jednym miejscu spotkają się przedstawiciele świata biznesu i nauki.

Czy wodór naprawdę jest paliwem przyszłości?

I dlaczego stało się to tematem przewodnim Targów Kompozyt-Expo? Na te oraz wiele więcej pytań odpowiedzieli w podcaście dla LoveKraków Ewa Woch, wiceprezes Targów w Krakowie oraz Andrzej Czulak, lider Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych. Wodór już od jakiegoś czasu jest odmieniany przez wszystkie przypadki jako remedium na bolączki deficytu czystej energii. W przeciwieństwie do wiatru czy słońca - jest stabilnym źródłem energii, a Europejski Zielony Ład oraz plan REPowerEU zakłada znaczące zwiększenie zużycia tego pierwiastka. Zainteresowanych tematem odsyłamy do krótkiego podcastu, który jest wstępem do bardzo szerokiej dyskusji na targach! Światowi eksperci podzielą się wiedzą dotyczącą wodoru oraz zastosowania kompozytów w budownictwie, sprzęcie sportowym, kolejnictwie oraz recyklingu materiałów kompozytowych.

Odbierz bezpłatną wejściówkę na targi: https://kompozyt.exposupport.pl/visitor/registerNajwiększy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska