Trwa konkurs Omniplast dla wystawców Plastpolu

Trwa konkurs Omniplast dla…
W 2013 roku już po raz czwarty targom towarzyszy konkurs wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych Omniplast. Jest on skierowany do firm będących wystawcami targów Plastpol.

Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników konkursu otrzyma drogą mailową zestaw pytań związanych z technologiami przetwórstwa TS oraz właściwościami materiałów polimerowych, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Czas udzielania odpowiedzi minie 31 marca. Na podstawie przesłanych odpowiedzi zostanie utworzona klasyfikacja punktowa Uczestników Etapu 1.

Etap 2 zostanie przeprowadzony również drogą elektroniczną i rozpocznie się 1 kwietnia. Po miesiącu jury wyłoni dziesiątkę finalistów.

Etap 3 zostanie przeprowadzony w formie pisemnej w trakcie pierwszego dnia XVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2013, tj. 7 maja, na terenie Targów Kielce.

Nagrodami o łącznej wartości 12 tys. zł są bony rabatowe na wynajęcie powierzchni wystawienniczej na przyszłorocznych targach Plastpol 2014. Odpowiednio na kwoty 6 tys., 4 tys., i 2 tys. złotych otrzymają je zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie internetowej targów. Plastpol to najbardziej międzynarodowe targi w Polsce - aż połowa firm pochodzi spoza granic kraju. Odwiedza je ponad 17 tysięcy specjalistów. W tym roku targi odbędą się w dniach 7-10 maja 2013 r.

Czytaj więcej: Targi 988 Konkursy 128