Ultrapolymers autoryzowanym dystrybutorem BOPS

Ultrapolymers autoryzowanym…

Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. (BOPS) rozpoczęła współpracę z Ultrapolymers Sourcing Poland Sp. z o.o. (Ultrapolymers) powołując tę spółkę na swojego Autoryzowanego Dystrybutora. Rozwijanie sieci dystrybucyjnej przez BOPS jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rosnącego rynku przetwórstwa poliolefin w Polsce, którego wzrost w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw znacząco wyprzedza region Europy Zachodniej. 

Autoryzowani Dystrybutorzy oferują sprawniejszą i szybszą obsługę tych klientów BOPS, którzy starają się zaopatrzyć w materiały w ilościach mniejszych niż dostawa pełnego samochodu ciężarowego. Autoryzowani Dystrybutorzy przechodzą regularne szkolenia dotyczące nowych produktów i usług BOPS oraz otrzymują stałe wsparcie marketingowe. Stanowią oni „przedłużone ramię” BOPS i w równym stopniu są odpowiedzialni za obsługę odbiorców oferowanych przez BOPS materiałów. Bliska współpraca BOPS z Autoryzowanymi Dystrybutorami na przestrzeni kilkunastu lat potwierdziła skuteczność takiego modelu działania dla wszystkich zaangażowanych stron, a w szczególności dla przetwórców polimerów. Dzięki temu mają oni zapewnioną natychmiastową obsługę przez najbliższego im partnera. BOPS obecnie posiada trzech Autoryzowanych Dystrybutorów.

- Decyzję o współpracy z Ultrapolymers podjęliśmy już wiele miesięcy temu. Jest to jeden z czołowych dystrybutorów polimerów, który świadczy usługi wysokiej jakości oraz oferuje fachowe wsparcie technicznych dla szerokiego grona swoich klientów w Europie i nie tylko.– powiedział Umberto Credali, Prezes Zarządu BOPS. - Swą sprawność i potencjał dystrybucyjny Ultrapolymers potwierdziła już we współpracy z Grupą LyondellBasell, dlatego wiemy, że opierając się na doświadczeniach jednego z udziałowców Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., podejmujemy kooperację z partnerem godnym zaufania i już zaczynamy cieszyć się jej dobrymi efektami. 

- Jesteśmy dumni i zachwyceni, że jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem BOPS – mówi Michiel Allaerts, Business Director Ultrapolymers. - Mamy udokumentowaną historię doskonałego partnerstwa w biznesie z Grupą LyondellBasell w wielu krajach europejskich, dlatego mocno wierzymy i ufamy również w to nowe partnerstwo z BOPS.


Czytaj więcej:
Dystrybutor tworzyw sztucznych i kauczuków.
 

Dystrybutor tworzyw sztucznych i kauczuków. Terluran, Novodur, Technyl, Domamid, Moplen, Hostalen, Trirex, Diakon i wiele innych.

Polska, 01-797 Warszawa, Powązkowska 44C