Umowy Bodo Möller Chemie

Umowy Bodo Möller Chemie Firma Bodo Möller Chemie podpisała dwie umowy dystrybucyjne.

Najnowsza umowa dystrybucyjna zawarta przez Bodo Möller Chemie dotyczy dystrybucji żywic alkidowych produkowanych przez firmę Spolchemie, w ramach joint venture z DIC Performance Resin Vienna. Dodatkowo Bodo Möller Chemie Polska przejmie dystrybucję żywic epoksydowych Spolchemie na terenie Polski. Będzie ona wdrażana w pierwszym kwartale 2011. Od 2005 r. Bodo Möller Chemie zajmuje się dystrybucją żywic epoksydowych firmy Spolchemie w Niemczech. Teraz współpraca obydwu firm dotrze jednak również na polski rynek.

Druga z ważnych umów Bodo Möller Chemie została zawarta z BASF. Tutaj kooperacja ma związek z rozprowadzaniem dodatków i pigmentów do lakierów oraz tworzyw sztucznych.

Dzięki rozszerzeniu strategicznego partnerstwa z BASF, Bodo Möller Chemie aktywnie rozbudowuje segment powłok i dodatków do tworzyw, a zwiększenie oferty produktowej umożliwi mu działanie w charakterze kompleksowego dostawcy. Trwają przygotowania do dalszego rozszerzenia portfolio w zakresie dodatków do farb i lakierów, co znacznie wzmocni pozycję firmy Bodo Möller Chemie Polska na krajowym rynku.

Czytaj więcej:
Umowy 148