VSHAPER w Google Campus Warsaw

VSHAPER w Google Campus Warsaw
Już w przyszłym tygodniu, 12 października o godzinie 19:30 w Campus Warsaw odbędzie się spotkanie "3D Printing Opportunities for StartUps". Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do poznania możliwości druku 3D, które rewolucjonizują procesy projektowania i wytwarzania funkcjonalnych obiektów oraz stają się szansą na rozwój biznesu dla wielu przedsiębiorców.

Wśród prelegentów "3D Printing Opportunities for StartUps" zobaczymy Macieja Stefańczyka z Cubic Inch - pomysłodawcę organizacji wydarzenia, Konrada Kowalskiego - VSHAPER Constructora oraz Krzysztofa Rychławskiego - utalentowanego designera z Pracowni do Rzeczy, wykorzystującego technologię druku 3D w codziennej pracy twórczej.

- Na "3D Printing Opportunities for Startups" pokażemy jakie są możliwości druku 3D i jak mądrze je wykorzystywać w budowaniu przewagi konkurencyjnej - mówi Maciej Stefańczyk z Cubich Inch. - Podzielimy się z uczestnikami naszą wiedzą i doświadczeniem

- Podczas spotkania przedstawimy możliwości praktycznego zastosowania druku 3D w biznesie, bazując na doświadczeniach naszych klientów - dodaje Konrad Kowalski z Verashape. - Będziecie również okazja do zobaczenia jednego z naszych urządzeń w akcji.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej Campus Warsaw.

VSHAPER


Reportaże

Forum

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22