VSHAPER w Google Campus Warsaw

VSHAPER w Google Campus Warsaw
Już w przyszłym tygodniu, 12 października o godzinie 19:30 w Campus Warsaw odbędzie się spotkanie "3D Printing Opportunities for StartUps". Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do poznania możliwości druku 3D, które rewolucjonizują procesy projektowania i wytwarzania funkcjonalnych obiektów oraz stają się szansą na rozwój biznesu dla wielu przedsiębiorców.

Wśród prelegentów "3D Printing Opportunities for StartUps" zobaczymy Macieja Stefańczyka z Cubic Inch - pomysłodawcę organizacji wydarzenia, Konrada Kowalskiego - VSHAPER Constructora oraz Krzysztofa Rychławskiego - utalentowanego designera z Pracowni do Rzeczy, wykorzystującego technologię druku 3D w codziennej pracy twórczej.

- Na "3D Printing Opportunities for Startups" pokażemy jakie są możliwości druku 3D i jak mądrze je wykorzystywać w budowaniu przewagi konkurencyjnej - mówi Maciej Stefańczyk z Cubich Inch. - Podzielimy się z uczestnikami naszą wiedzą i doświadczeniem

- Podczas spotkania przedstawimy możliwości praktycznego zastosowania druku 3D w biznesie, bazując na doświadczeniach naszych klientów - dodaje Konrad Kowalski z Verashape. - Będziecie również okazja do zobaczenia jednego z naszych urządzeń w akcji.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej Campus Warsaw.

VSHAPERCzytaj więcej: Druk 3D 77 Oprogramowanie 193

brak
 

Autoryzowany dystrybutor: Visi, Edgecam, Radan, Alphacam

Polska