W poniedziałek startują targi EPLA

W poniedziałek startują targi… Już w poniedziałek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele branży tworzyw sztucznych i kauczuków. Będzie to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych pomiędzy wystawcami a zwiedzającymi.

Przedsiębiorcy, którzy w tym roku zaprezentują swoją ofertę na targach EPLA, to ważni dostawcy tworzyw sztucznych, kauczuków oraz dodatków do przetwórstwa. Wśród profesjonalistów odwiedzających to wydarzenie z pewnością znajdą się przetwórcy tworzyw sztucznych i gumy oraz osoby szukające nowych kontaktów z dostawcami.

Do Poznania przyjadą również reprezentanci rynku rosyjskiego zainteresowani maszynami i urządzeniami odlewniczymi oraz polistyrenem i kauczukiem. Wśród zagranicznych gości w Poznaniu pojawią się przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Republiki Tatarstanu oraz dyrektorzy i przedsiębiorcy pragnący nawiązać współpracę przemysłowo-technologiczną.

W ramach targów odbędzie się Salon Polimerowej Nauki Polskiej. Założeniem projektu jest nagłośnienie wyników prac oraz przedstawienie dotacyjnych możliwości ośrodków badawczo-rozwojowych w obszarze chemii, polimerów i kompozytów. Będzie to również szansa na znalezienie przez przedsiębiorców naukowego partnera w obszarze transferu technologii. Patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Tegoroczna edycja Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA zlokalizowana zostanie w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w poniedziałek, wtorek i środę od 9.00 do 17.00, w czwartek od 9.00 do 16.00. W tym samym czasie na terenie targowym odbędzie się blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu, w skład którego wchodzą renomowane wydarzenia: targi Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro, InvestHotel i Pakfood.

Czytaj więcej:
Targi 1118

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska

Reportaże

Forum