Webinarium: 5 nietypowych zastosowań druku 3D

Webinarium: 5 nietypowych…

Poznaj potencjał technologii przyrostowych. Zobacz inspirujące realizacje i sprawdź, jak firmy wykorzystują druk 3D w praktyce. Firma CadXpert zaprasza na webinarium pt.: "5 aplikacji druku 3D, o których nie mieliście pojęcia", które odbędzie się 18 maja o godz. 11:00.

Jak firmy wykorzystują technologie przyrostowe? W jaki sposób druk 3D pozwala ograniczać koszty oraz czas dostawy części zamiennych, prototypów, a nawet części do użytku końcowego? Poznaj praktyczne możliwości drukarek 3D oraz materiałów do druku. W pracowni usług druku 3D firmy CadXpert powstaje wiele interesujących projektów. Podczas najbliższego webinarium zobaczymy 5 wybranych, nietypowych zastosowań druku 3D.

Agenda:

I. Przegląd dostępnych technologii druku 3D oraz nowości systemowych (urządzenia i materiały).

II. Druk 3D w praktyce:

      1) Autonomiczny robot transportowy do hal magazynowych.

      2) Komponenty do hełmów dla służb mundurowych.

      3) Obudowy kontrolerów elektronicznych - produkcja niskoseryjna.

      4) Prototypy zniczy dla huty szkła.

      5) Model dla kolejnictwa: adapter do sprzęgu Scharfenberga.

 III. Pytania i odpowiedzi.

Bezpłatne webinarium odbędzie się 18 maja (wtorek) o godz. 11:00.

Oglądaj na żywo lub otrzymaj dostęp do nagrania. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://cadxpert.pl/wydarzenia/webinar-5-aplikacji-druku-3d-o-ktorych-nie-mieliscie-pojecia

webinar-uslugi-baner-promo


Czytaj więcej:
Druk 3D 228

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot oraz Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D i usługi drukowania 3D w 5 technologiach.

Polska