Wtryskarka Allrounder1120 H laureatem iF Design Award 2018

Wtryskarka Allrounder1120…
Wtryskarka Allrounder1120 H wyróżniona pożądaną i uznaną na arenie międzynarodowej nagrodą za design „iF Award 2018”. Nagroda została przyznana w dziedzinie „Produkt”, w kategorii „Office & Industry”.

Przyszłościowe koncepcje: Design maszyn

- W prace projektowe nad nową, dużą wtryskarką Allrounder 1120 H oprócz ekspertów w zakresie technologii od początku zaangażowani byli także specjaliści ds. design'u, dla nas jako zarządu było bowiem jasne, że ten sztandarowy produkt naszej marki musi mieć także wizjonerski wygląd - wyjaśnia współwłaścicielka i członek zarządu, Juliane Hehl. - O tym, że obraliśmy właściwą ścieżkę, świadczy przyznanie nagrody IF Design Award 2018 firmie Arburg i wtryskarce Allrounder 1120 H.

iF Design Award

Od 65 lat nagroda iF Design Award jest uznaną globalnie marką potwierdzającą znakomity design. Marka IF jako symbol ponadprzeciętnego design'u przyjęta została na całym świecie.

Nagroda IF Design Award należy do najważniejszych wyróżnień tego typu na świecie. Przyznawana jest w różnych dziedzinach: design produktu, opakowania, komunikacji, obsługi i interfejsu (UX), architektura i architektura wewnętrzna oraz koncepcje profesjonalne. Wszyscy laureaci nagrody zostaną przedstawieni w przewodniku iF World Design Guide i w aplikacji IF design, a także zaprezentowani podczas IF design exhibition w Hamburgu.

Allrounder 1120H


Źródło: Arburg


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233