Wtryskarka Borche BU900 w Düsseldorfie

Wtryskarka Borche BU900 w… Firma Borch Machinery z Kantonu (Chiny) zaprezentuje w Düsseldorfie dwupłytową wtryskarkę z serii BU. Nowa maszyna może obsługiwać formy o dużej wysokości oraz te wymagające dłuższej drogi otwarcia.

Ostatnia wersja dwupłytowych maszyn z serii BU została opracowana na podstawie europejskiej technologii - w projektowaniu i testach uczestniczyli fachowcy z zespołu Borch oraz brytyjscy technologowie. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz podzespołów przekłada się jednocześnie na efektywność działania. Stabilna konstrukcja i niezawodny serwonapęd pozwalają na zachowanie dobrych parametrów zużycia energii oraz na zaoszczędzenie przestrzeni. Swobodny dostęp do formy oraz szybki i wygodny sposób jej instalacji, jak również intuicyjny system sterowania, sprawiają, że wtryskarka z serii BU jest przyjazna dla użytkownika.

Maszyny z serii BU sprawdzają się szczególnie w produkcji wielkogabarytowych wyprasek, takich jak kubły na śmieci, palety i skrzynie, duże części samochodowe czy urządzenia gospodarstwa domowego. Wtryskarki te mogą być również wykorzystywane do produkcji wyrobów specjalnych z tworzyw sztucznych, wymagających skomplikowanej technologii wtrysku, jak wtrysk niskociśnieniowy, produkowanie wyrobów piankowych i wtrysk z odgazowaniem.

Podczas targów K 2013 wtryskarka Borche BU 900 będzie wchodziła w skład kompletnej linii do produkcji elementu skrzyni paletowej o dużych gabarytach. Prezentacja maszyny będzie się odbywała na zajmującym powierzchnię 117 m kw. stoisku Borch Machinery (pawilon 13, stoisko C47). Polskim dystrybutorem maszyn jest częstochowska firma Plastigo.

Borche BU900


Czytaj więcej:
Targi 1280

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81