Wtryskarki Arburg w krainie Lego

Wtryskarki Arburg w krainie Lego
Ostatnią setkę wtryskarek specjaliści firmy Arburg zainstalowali w fabryce Lego w Meksyku w lutym br. W większości są to maszyny o sile zacisku 80 i 90 ton. Arburg nie ujawnia jednak dokładnej wielkości sprzedaży.

Zakłady Lego w Ciénega de Flores koło Monterrey zostały otwarte w 2009 roku. Są to jedne z największych zakładów produkcyjnych potentata na rynku zabawek i jednocześnie największy klient firmy Arburg w Meksyku.

Oprócz zakładów Lego Arburg obsługuje w Meksyku także klientów z branży motoryzacyjnej. Firma szacuje swój udział w lokalnym rynku wtryskarek na około 5 procent.

W czerwcu firma Arburg planuje otwarcie w Meksyku centrum technicznego, salonu wystawowego, magazynu części zamiennych oraz bazy szkoleniowej. Meksykańską filię firmy, zlokalizowaną w Naucalpan, otwarto w 2008 roku. W tej chwili pracuje w niej 12 osób, w ciągu kolejnych miesięcy firma planuje zatrudnić kolejne osoby.

Przedstawiciele firmy łączą z rynkiem meksykańskim duże nadzieje. Ze szczególnym optymizmem patrzą na dynamiczny rozwój branży samochodowej i opakowaniowej w tym kraju.


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233


Reportaże

Forum

Fallenq

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-03-14

Slawekslawomir

Aglomeracja- źródła 2019-03-13

Jowizna89

Opłacalność przewijania folii stretch 2019-03-12

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2019-02-21

Akino31

Własna firma produkcyjna 2019-01-30