Zasady bezpieczeństwa na terenie Targów Kielce

Zasady bezpieczeństwa na terenie…

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości i pracowników, na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego wprowadzono poniższe zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas organizacji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol – 6-8 października.

  • Kabiny dekontaminacyjne (automatyczna dezynfekcja i pomiar temperatury) umieszczone przy wszystkich wejściach na teren Targów Kielce. Na terenie obiektu, przy wejściach i w toaletach umieszczono również pojemniki z płynem do dezynfekcji. W związku z obowiązkiem zasłaniania ust i nosa uruchomiono też automaty do sprzedaży maseczek i płynów dezynfekujących.
  • Dystans społeczny - 1 osoba na 2,5 m2 (nie wlicza się osób z obsługi stoiska i obsługi Targów). Jednocześnie na terenie ośrodka może przebywać 14 400 osób (system liczenia w celu weryfikacji liczby osób przebywających jednocześnie na terenie obiektu). Dodatkowo poszerzone zostały także ciągi komunikacyjne.
  • Preferowana jest sprzedaż biletów w trybie online w celu ograniczenia liczby osób oczekujących na wejście. Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz roznoszenia ulotek oraz działań, które mogłyby sprzyjać tworzeniu się skupisk ludzi.
  • Obowiązkowa rejestracja wszystkich uczestników wydarzeń, wraz z uzupełnieniem ankiety epidemiologicznej i bezdotykowa forma weryfikacji dokumentów wstępu w strefach wejścia i wjazdu.
  • Zamknięte, odizolowane i odpowiednio dezynfekowane pomieszczenia („izolatorium”) dla osób z objawami infekcji.
  • Stoiska obsługi wyposażone w osłony plexi i częsta dezynfekcja poszczególnych elementów infrastruktury (klamki, poręcze). 

Więcej na temat zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Targach Kielce pod linkiem:

https://www.targikielce.pl/kalendarium/zasady-bezpieczenstwa 

page1-1


Czytaj więcej:
COVID-19 189
Targi 1200

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska